تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 2 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الإثنين 6 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تمرکز اداره آموزش و پرورش گناباد در حوزه فنی و حرفه ای خواهد بود

هادی محمدپور چهارشنبه شب در نشستی خبری اظهار داشت: طرح پزشک‌یار در روستاها و با هدف درمان دانش‌آموزان محروم اجرایی می‌شود که امیدواریم در این طرح دانش‌آموزانی که دارای بیماری هستند را قبل از پیشرفت بیماری آنها شناسایی و درمان کنیم.

وی ادامه داد: تمرکز ما در آموزش و پرورش در حوزه فنی حرفه‌ای خواهد بود چراکه مهارت آموزی دانش‌آموزان نقش مهمی در ورود آنها به بازار کار خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: طبق توافقاتی که با مدیریت فنی حرفه ای و بهزیستی انجام شده هنرستان‌ها در کنار این مراکز به تقویت رشته‌های فنی و حرفه‌ای خواهند پرداخت که این کار زمینه  ورود آنها را به بازار کار مهیا خواهد ساخت.

محمدپور تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است که در سال آینده جذب دانش‌آموزان به هنرستان‌ها ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت و با شرایط امروز بازار کار رشته‌های فنی و حرفه‌ای خواهند توانست مشکلات اشتغال در جامعه را حل کنند.

وی افزود: ۹۰ درصد دیپلم‌های کاردانش و فنی‌ و‌ حرفه‌ای وارد بازار کار و حرفه و آموزش دوره متوسطه خودشان می‌شوند که این خود نشان از کیفیت و داشتن بازار کار رشته‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

مدیر آموزش و پرورش گناباد تاکید کرد: تمرکز اداره آموزش و پرورش در حوزه فنی و حرفه‌ای خواهد بود و مهارت آموزی دانش‌آموزان نقش بسیار مهمی در ابتدای ورود آنها به بازار کار خواهد داشت.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام آموزش و پرورش گناباد و سرانه هر دانش‌آموز گفت: گناباد بالاترین فضای آموزشی از لحاظ سرانه ورزشی را داراست و در استان نخستین و در کشور سومین رده را داراست.

محمدپور بیان کرد: اجازه نخواهم داد که یک مدرسه حتی با یک دانش‌آموز در  گناباد تعطیل شود و سعی ما این است تا دانش آموزان با کمتر فاصله ممکن به مدارس مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. گناباد نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد