تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

یادداشتی برای خودم

امروز روزی است برای ما خبرنگاران و به نام ما که در همه جاهستیم و با همه وجود فارغ از رنج و درد و غم خودمان، گوش و چشم و زبان دیگران می شویم.
با دردهایشان درد می کشیم و با بغض هایشان می ترکیم، با خنده هایشان شاد می شویم و هنگام به اهتزاز درآمد پرچم کشورمان و قرار گرفتن قهرمانانمان بر سکوی افتخار در هر میدانی غرور تمامی سلولهای تنمان را فرا می گیرد.
امروز روز خبرنگار است، روزی به نام ما که هستیم در همه جا، چشمان تیز بین می شویم و پر تلاش در تب و تاب لحظه ها اخبار را در حقیقت تمام انعکاس می دهیم.
امروز روز بزرگداشت زنان و مردان خبرنگاری است که پل شده اند میان مردم و مسئولین، مشکلات را می گویند، ضعف را زیر ذره بین می برند و توانمندیها را نشان می دهند تا عدالت را در عمل اجرا کنند.
امروز روز خبرنگار است، روزی برای پاسداشت فرهیختگانی که قلمشان جز برای ادای امانت رسالتشان نمی نویسد، نگاه تیزبین و اندیشه والایشان جز در لابه لای کلمات برای بیان واقعیت ها بهترین گزارش ها و خبرها را انتخاب نمی کند.
شهادت شهید صارمی، روزی برای کرامت و پاسداشت شان کسانی که از در و دیوار و میدان جنگ و خونریزی و قلب حوادث با شجاعت تمام بالا می روند و حقایق را تمام رخ به تصویر می کشند.
17 مرداد، روزی برای کسانی که قلمشان تیغ تیز جراحی می شود و ژرفای درد و امراض مختلف زیر پوست شهر و جامعه را با همه جزئیات و ظرافت رو می کنند تا شاید چشمی ببیند، قلبی به درد اید، دست همتی بلند شود و گام محکمی برداشته شود تا مشکلی و گرهی از جامعه برطرف شود.
امروز روز همه کسانی است که در لحظه لحظه حوادث با چنان شجاعت و سماجت و صراحتی ورود می کنند که کسی را تب و تاب رویارویی با آن را ندارد.
بی گمان اگر نبودند این خبرنگاران شاید دنیا در بی خبری تمام فارغ از هیاهو و هیجان پر تپشش خبر ساکت بود و کسی از حال و روز کسی از درد و غم و شادی و موفقیت و نارسایی و توانمندی و ... مطلع نمی شد.
ما خبرنگاریم، امروز هم برای خودمان می نویسیم که هستیم همیشه در متن در لابه لای حوادث، در لحظه لحظه غرور آفرینی ها در انتهای همه خطرات، بر روی همه سکوه ها در ژرفای همه محرومیت ها در دورترین و نزدیکترین لحظه به انسانها و جامع قرار داریم.
ما هستیم همیشه با خنده های دیگران شادیم و با دردهایشان همدردیم و هر لحظه در اوج نگارش یک خبر یا گزارش غم یا شادی تمام وجودمان را فرا می گیرد.
بی گمان هر آن کس که کار خبر کرده باشد این نکته را به خوبی احساس می کند که در اوج درد مردم، چگونه درد کشیده ایم و وجدان بیدارمان، امانمان را بریده تا از هر واژه و کلمه ای برای انتقال درد استفاده کنیم تا مسئولی بیدار شود و برای رفع مشکلی کاری کند.
حرفه خبرنگاری با همه هیجان و تب و تابش شرین است و سخت و حساس زیرا که کار تخریبچی میدان مین را دارد و هر آن ممکن است خبر ارسالی اش بترکد و خودش را فدا کند.
روز خبرنگار بر همه خطر نگاران و اندیشمندان توانمند و دلسوزان و بی ادعایان مدعی درد بشریت مبارک.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد