تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

عزم جدی دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی ستودنی است

به گزارش مجله باران کویر حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نماز جمعه گناباد با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان و دولتمردان افزود: دولت پیرو تاکیدات معظم له با ایجاد ستادهای اقتصاد مقاومتی در استانها اقدامهای بسیار اثربخش انجام داده است.
وی اظهار کرد: مهمترین راه رفع مشکلات اقتصادی کشور در گرو اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی است و این مساله باید مورد توجه بخشهای مختلف قرار گیرد.
وی گفت: دولت یازدهم با وجود مشکلات و سختی های گوناگون خدمات بسیار خوبی در سطح کشور و استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد انجام داده و شاهد اجرای طرحهای بسیار سازنده در زمینه های گازرسانی، آبرسانی و آسفالت معابر مناطق روستایی و شهری هستیم که این خدمات در خور تقدیر است.
امام جمعه گناباد با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب افزود: دولت نباید از هم اکنون خود را درگیر مسائل انتخاباتی کند چون این مساله دولت را از خدمت رسانی سازنده به مردم باز می دارد و همه مسئولان دستگاههای اجرایی باید تلاش خود را صرف خدمت رسانی به مردم کنند.
وی اظهار کرد: تسهیلات بانکی و حجم نقدینگی کشور باید به سوی رونق تولید و ایجاد اشتغال سوق داده شود و بانکها بیشتر به این مساله توجه داشته باشند.
وی خواستار توجه بیشتر مسئولان به اختصاص اعتبار در نظر گرفته شده برای راه اندازی کارخانه کاشی هستی گناباد شد.
به گفته وی با راه اندازی این واحد تولیدی برای 400 نفر شغل ایجاد می شود.
فرماندار گناباد هم در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: دولت تدبیر و امید خدمتگزاری به مردم را باور داشته و آن را محور اصلی برنامه های خود قرار داده است.
محمد علی نبی پور افزود: دولت از ابتدای فعالیت تاکنون اقدامهای شایان توجهی برای رونق اقتصادی، کنترل تورم و ایجاد ثبات اقتصادی در کشور انجام داده است.
وی اظهار کرد: تورم افسار گسیخته در سال 1392 و در ابتدای فعالیت دولت یازدهم موجب بی نظمی در عرصه های اقتصادی کشور شده بود و هر روز شاهد افزایش قیمت طلا، سکه و کالاهای مختلف بودیم و بسیاری از بازاریان به دلیل بی ثباتی اقتصادی ورشکست شده بودند و این بی ثباتی به تدریج به سوی بی نظمی اجتماعی پیش می رفت.
وی گفت: دولت یازدهم نخستین اقدام خود را ایجاد ثبات اقتصادی و کنترل تورم قرار داد و اجرای طرح تحول نظام سلامت هم از اقدامهای بسیار شاخص دولت در سه سال گذشته بود که کاهش بسیار هزینه های درمانی و بهبود وضعیت بهداشت و درمان در کشور را به همراه داشت.
فرماندار گناباد افزود: در عرصه روابط خارجی هم در ابتدای این دولت روابط با کشورهای مختلف و همسایه ها با مشکلات جدی روبرو بود و به دلیل تحریم ها مجبور به تهیه کالاهای مختلف با قیمتهای بسیار گران از سایر کشورها بودیم ولی دولت یازدهم با درایت بر این مشکلات چیره شد و نوعی ثبات در عرصه تعاملات خارجی در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرد.
وی اظهار کرد: با سیاستهای منطقی دولت تدبیر و امید مشکلات واحدهای تولیدی کاهش یافت و ثبات بهتری برای فعالان اقتصادی در این شهرستان ایجاد شد و 700 میلیارد ریال برای حفظ واحدهای فعال موجود و کمک به راه اندازی واحدهای نیمه تعطیل گناباد در سالجاری در نظر گرفته شد.
وی گفت: اعتبارهای شهرستان گناباد با پیگیری و حمایت مسئولان مربوطه و امام جمعه این شهرستان در سالجاری نسبت به سال قبل 42 درصد افزایش یافت.
شهرستان گناباد در 287 کیلومتری مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.

ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد