تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

گناباد قابلیت برای جذب سرمایه خارجی را دارد

محمدعلی نبی‌پور فرماندارشهرستان در جلسه کارگروه اشتغال که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید گفت: سختگیری بانکها در پرداخت تسهیلات رونق اقتصادی و تولید به واحدهای تولیدی و وجود برخی مشتریان بدحساب بانکی را از تنگناهای مهم در کندی روند پرداخت تسهیلات به کارآفرینان و سرمایه گذاران این شهرستان ذکر کرد.
نبی پور برخی مشتریان بدحساب بانکی با سوء استفاده از بازدارندگی ناکافی قوانین و مقررات اهتمام لازم را به بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی ندارند.ایشان یک هزار و 50 میلیون دلار سهمیه خراسان رضوی در بحث استفاده از سرمایه خارجی است.
وی با بیان اینکه در گناباد قابلیت برای جذب سرمایه خارجی وجود دارد، خاطر نشان کرد: بخش‌های گردشگری، صنعت و معدن همراه با حوزه کشاورزی، جاذبه‌های لازم را  برای  سرمایه‌گذاری خارجی را دارد.
نبی‌پور جلسه کارگروه استان که مهرماه برگزار خواهد شد به دلیل گزارش دهی شهرستان در این جلسه، مهم عنوان کردو افزود: دستگاه‌های مرتبط با اشتغال و تولید طرح‌ها و پیشنهادات خود برای طرح در ابن جلسه آماده نمایند.
فرماندار ادامه داد: یک هزار و 335 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات شاخص‌های توسعه اقتصادی برای  خراسان رضوی در نظر گرفته شده که بر اساس اولویت‌هایی همچون تامین زیرساخت‌ها، اقتصاد مقاومتی و توجیه اقتصادی زود بازده بودن جذب می‌شود.
نبی‌پور بابیان اینکه امکان جذب 50 درصد از این اعتبار است، تصریح کرد: باید در جذب این اعتبار توازن توسعه استان در نظر گرفته شود.
وی بحث روان‌سازی کسب و کار را مهم دانست وادامه داد: اعضای گروه کار و اشتغال باید در این موضوع ورود پیدا کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد