تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

آمادگی کامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر، مهندس یونس ارشادی با اشاره به ناوگان فعال شهرستان بیان داشت :
در بخش حمل و نقل شهرستان گناباد از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است به طوری که در قسمت حمل و نقل کالا در کشور با داشتن بیشترین ناوگان حمل و نقلی برون شهری این شهرستان از اهمیت بسیاری برخوردار است و در بخش حمل و نقل مسافر نیز در حال حاضر40 دستگاه اتوبوس، 60 دستگاه ميني بوس و 27  دستگاه خودرو سواري در ناوگان عمومي به ارائه خدمات مسافران مي پردازند.
وي ضمن اعلام اينكه در حال حاضر بيش از 2500 راننده در شهرستان در حال فعاليت هستند و از اين تعداد بیش از 200 راننده در بخش جابجايي مسافر فعاليت دارند، تاكيد كرد : بررسي سلامت و تجارب رانندگان يكي از مهمترين اولويت هاي كاري اين اداره در جهت ايمني و آرامش مسافران در طول سفر مي باشد كه تا كنون با پيگيري هاي مستمر و اجراي دوره هاي آموزشي ويژه رانندگان در اين بخش به اين مهم دست يافته ايم.
ارشادی افزود : تجارب و سلامت رانندگان از جمله شاخص هاي مهم ناوگان هاي عمومي این شهرستان و استان مي باشد كه اين گام مثبت در ناوگان مسافربري نويد بخش سفري ايمن و آرام براي مسافران است.
وی  درخصوص مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی گفت : در حال حاضر یک مجتمع خدمات رفاهي بين راهي با امكانات لازم پذيراي ارائه خدمات به مسافران و هموطنان مي باشد كه نظارت بر اين مجتمع ها از جمله اولويت برنامه هاي این اداره بخصوص در ايام سفرهاي تابستاني محسوب مي شود.
 ارشادی در پايان با اشاره به سيستم هاي ارتباطي اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد خاطر نشان کرد : مسافران با مشاهده هر گونه تخلفي در طول سفر مي توانند با شماره تلفن های 57251814 و 57258570 و همچنين از طريق تلفن گويا 141 با اين اداره تماس حاصل نمايند و در جهت خدمات بهتر انتقادات و پيشنهادات خود را از طريق سيستم هاي ارتباطي اين اداره اعلام كنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد