تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 27 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الجمعة 9 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 19 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بیمه ها 190 میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی گناباد بدهکارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد از بدهی 190 میلیارد ریالی بیمه ها به این دانشگاه خبر داد و گفت:این بدهی مربوط به حق بیمه بخشهای مختلف از تیرماه سال گذشته تا کنون است.


دکتر رضا احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه از این میزان بدهی110 میلیارد ریال مربوط به بیمه سلامت و بقیه سایر بیمه ها است، اظهار کرد: از محل اعتبارهای داخلی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبالغی تا پایان آذرماه سال گذشته بابت مطالبات به پزشکان، ماماها و مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش در این شهرستانها پرداخت شد.
دکتر احمدی گفت: تسویه نشدن این مطالبات، موجب بروز مشکلات و محدودیت هایی در روند پرداخت حق و حقوق پزشکان، ماماها و دیگر بخش های بهداشت و درمان گناباد و بجستان شده است.
وی گفت: همچنین این مساله موجب بروز چالشها و مشکلاتی برای دانشگاه علوم پزشکی گناباد برای ارائه خدمات مطلوب به مردم می شود و اعتبارهای زیادی که باید سالانه صرف ساخت و توسعه مراکز بهداشتی و درمانی شود بابت پرداخت مطالبات معوقه به پزشکان هزینه می شود.
وی از بیمه ها خواست با دغدغه و اهتمام بیشتر، موضوع پرداخت بدهی های خود را به این دانشگاه را پیگیری و آن را تسویه کنند.
حدود 1400 دانشجو در 22 رشته و مقطع تحصیلی در دانشکده های پزشکی، پیراپزشکی، بهداشت و پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مشغول تحصیل هستند.
حدود 120 هزار نفر جمعیت شهرستانهای گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی زیرپوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد قرار دارند.
استان خراسان رضوی دارای چهار دانشگاه علوم پزشکی گناباد، سبزوار، تربت حیدریه و مشهد و دو دانشکده پزشکی نیشابور و تربت جام است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد