تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 26 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الجمعة 10 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 17 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تنديس بالاترين نشان كميته امداد در سال96به مديرعامل چيني تقديس

دومین جشن ملی والی مهر به منظور حمایت از خیران و حامیان نیکوکار با حضور حجت‌الاسلام کازرونی، رئیس هیئت امنای کمیته امداد و سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خميني ره ، ۲۰ خردادماه، در محل سالن همایش‌های سازمان حج و زیارت برگزار شد.

بنابر این گزارش، در این مراسم از مهندس محمد علي مرادي مديرعامل شركت صنايع چيني تقديس گناباد كه زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان كميته امداد فراهم کرده اند تقدير شد و تنديس بالاترين نشان كميته امداد توسط مهندس پرويز فتاح مديرعامل كميته امداد كشور اهداء شد .

در این مراسم ٢٥ نفر از حامیان و خیران طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد، حامیان و خیران فعال در حوزه‌های فرهنگی، درمان، آموزش، زیارت، حقوقی، مسکن، ازدواج، آزادی زندانیان و 4نفر از کارآفرینان برتر که با حمایت‌های خود زمینه اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت این نهاد را فراهم کرده بودند، تقدیر به عمل آمد.

رئيس كميته امداد گناباد در اين رابطه گفت: از شاخص هاي انتخاب مهندس مرادي، اشتغال 580 نفر از مددجويان اين كميته در شركت چيني تقديس و عدم استفاده از مزايا و تسهيلات اين نهاد عنوان كرد.

وي افزود: در زمينه هاي كمك به افراد تحت پوشش اين نهاد بصورت مستقيم و غير مستقيم و در قالب تأمین مسکن، تهیه جهیزیه، درمان و ... مشارکت داشته‌اند.

لازم به ذكر است كه آقايان شجاعي و محتشمي پور از مهندسين شركت صنايع چيني تقديس به نمايندگي از مديرعامل اين شركت در اين مراسم حضور داشته اند.

همایش سالانه والی مهر با هدف پاسداشت و قدردانی از نیت خیر و عمل صالح مردم نیک اندیش کشورمان و ارائه الگوهای شایسته برای طبقات مختلف اجتماعی جهت دستگیری از نیازمندان برگزار می شود. گناباد 20

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد