تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 9 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 29 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

افزایش ۲۵ درصدی خرید گندم امسال در شهرستان گناباد

محمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان در دیدار با مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استانهای خراسان رضوی،شمالی و جنوبی که در محل دفتر فرماندار برگزار گردید به افزایش 25 درصدی خرید گندم اشاره کرد گفت: آمادگی شرکت غله و خدمات بازرگانی در ایام خرید گندم قابل تقدیر است.
وی نظارت بر بخش خصوصی را مهم بر شمرد و افزود: با توجه به نقش مهم گندم در سبد غذایی مردم؛ نظارت بر خرید و توزیع آن و کارخانه آردهم بر مسئولین ذیربط و نیز بهداشت شهرستان ضروری است.
فرماندار عنوان کرد: دولت در بخش آرد و نان سوبسید بالایی پرداخت می کند و بایستی در تهیه و توزیع آرد و نان در سطح جامعه مخصوصا در ایام ماه مبارک رمضان نظارت کامل داشته باشند.
ایشان قیمت جو و گندم خریداری شده از کشاورزان یکی از مباحث مهم است که هر چه سریعتر باید توسط دولت انجام گیرد.
حمیدرضا نوری در ادامه افزود: با پیگیری های انجام شده، وزارت جهاد کشاورزی مجوز صدور سه میلیون تن گندم در سال جاری توسط استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی را صادر کرده است.
وی اظهار کرد: با توجه به ظرفیتهای بسیار استانهای خراسان در تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم برای افزایش سهم این منطقه در بازارهای بین المللی تلاش می کنیم.
وی گفت: از آغاز زمان خرید تضمینی گندم (پانزدهم اردیبهشت ماه) تاکنون بیش از 30 هزار تن گندم توسط 86 مرکز خرید از کشاورزان استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی خریداری شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 24 درصد افزایش دارد.
نوری افزود: با توجه به کاهش بارندگی امسال، مزارع دیم استانهای خراسان از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و این امر در کاهش سطح زیرکشت و خرید گندم از کشاورزان تاثیر داشته است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد