تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 26 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الجمعة 10 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 17 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

یک دانشگاهی: بسترسازی پیشرفت مهمترین کاربرد همایشهای علمی است

به گزارش مجله باران کویر دکتر عباس شیخ الاسلام روز چهارشنبه در هشتمین کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک ایران در گناباد افزود: جهتدهی دانشگاه باید حرکت به سمت دانشگاههای نسل سوم، تولید ثروت و رفع مشکلات مردم باشد.


وی ادامه داد: دانشگاههای نسل نخست مدرکگرا و آموزش محور بودند و نسل دوم بیشر به فعالیتهای پژوهشی توجه داشتند ولی راهبرد دانشگاههای نسل سوم تولید ثروت و جهتدهی برای رفع مشکلات مردم و جامعه است.
فرماندار گناباد نیز در این همایش افزایش تعامل و ارتباط بین دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و صنعت را مهم ذکر و بیان کرد: نتایج کنفرانسهای علمی باید در زمینه خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم نمود پیدا کند.
محمدعلی نبی پور گفت: هر اندازه به این مساله بیشتر توجه شود شاهد نتایج خوب در مسیر رونق اقتصادی، توسعه و کاهش تنگناهای جامعه خواهیم بود.
هشتمین کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک ایران با حضور 300 نفر از اساتید و صاحبنظران دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور و با پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گناباد آغاز شد.
شرکت کنندگان در این کنفرانس به مدت دو روز در محورهای برگزاری آن شامل برق قدرت، کنترل، الکترونیک، مکاترونیک، مهندسی پزشکی، رایانه و فناوری اطلاعات بحث و تبادل نظر و سخنرانی می کنند.
از مجموع 680 مقاله ارسالی از اساتید و پژوهشگران دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور و ارسالی به دبیرخانه کنفرانس 394 مقاله در مدت برگزاری آن در قالب سخنرانی ارائه می شود.
75 مقاله و اثر پژوهشی برتر نیز در ژورنالهای بین المللی، داخلی و پایگاه علمی منتشر می شوند.
گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد