تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

منجی، نه تنها ساخته ذهن بشر نیست بلکه امری الهی و موعود همه ادیان الهی است

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: اعتقاد به مهدویت و آمدن یک انسان بزرگ برای نجات انسان‌ها و مستضعفان، اختصاص به اسلام ندارد و آمدن منجی نه تنها ساخته ذهن بشر نیست، بلکه امری الهی و موعود همه ادیان الهی است.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب افزود: همه مکاتب و ادیان الهی، خبر و مژده آمدن یک انسان بزرگ و یک شخصیت نجات‌بخش را اعلام کرده‌اند.
وی با اشاره به وعده پیروزی ایزدیان و روی کارآمدن حاکمان صالح و شایسته در کتاب زند زرتشتیان و کتاب برهمانیان مکاتب هندی، ادامه داد: در کتاب تورات حضرت داوود و کتاب انجیل حضرت عیسی هم آمده است که « در آخرالزمان، انسان شایسته‌ای می‌آید و جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.»
حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد با اشاره به حدیث پیامبر گرامی اسلام (ص) که فرمودند: «اگر از عمر دنیا فقط یک روز باقی مانده باشد، خداوند آن روز را چنان طولانی گرداند تا اینکه قائم ما در آن روز خارج شده و ظهور نماید. پس با ظهورش جهان را از عدل و داد پر کند، چنانکه از ظلم و ستم پر شده است»، اظهار داشت: شما دانشجویان با تحصیل و تهذیب، ضمن آماده شدن برای خدمت رسانی، باید زمینه‌ساز ظهور آن بزرگ‌مرد و برپایی حکومت جهانی عادلانه حضرتش باشید.
مدیر فرهنگی دانشگاه هم در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت مهدی موعود(عج)، گفت: اعتقاد به موضوع منجی و مهدویت، اعتقادی قلبی و دینی است که در سایر ادیان و کتب الهی و اهل سنت هم به آن اشاره شده است و به تنهایی اختصاص به شیعه ندارد.
محمد شمسی ثانی افزود: با تمام پیشرفت‌های علمی و فراهم شدن تمامی امکانات رفاهی برای مردم، گویا این موضوع یک مسئله ظاهری بوده و در باطن، مردم به آن آرامش واقعی نرسیده و از بی‌عدالتی ها در رنج به سر می‌برند و از آنجا که اعتقاد به عدل و عدالت الهی در ضمیر انسان‌ها نقش بسته، اعتقاد به ظهور منجی و عدالت‌گستر نیز غیرقابل انکار است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد