تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

فرجام برجام: "برجام مثل خورشيد مي درخشد."

وقتي مسلمان جلوي بيگانه گردن کج مي کند و از او طلب ياري مي کند، يعني بويي از مسلماني نبرده است. يعني هيبت اسلام و به تبع آن مسلمانان را در هم مي شکند.

يعني به زبان حال مي گويد آي کافري که خدا را نشناخته اي، من هم دستم به خدايم نرسيده، تو برايم کاري بکن. واي بر ما مسلمانان. واي بر ما که نام مسلماني را يدک مي کشيم اما ديگران گوي سبقت را از ما ربوده اند. رهبر و امام ما، ما را به سوي خير و سعادت مي خواند و ما رهايش کرده ايم. چه شده که راه را گم کرده ايم؟ به کجا مي رويم؟والله وقت آن رسيده که چشم ها را باز کنيم. مهدي فاطمه پشت در ايستاده است. فرصت آب و جارو تمام شد. چرا مولايمان هنوز خيمه را به جاي خانه هاي ما برگزيده؟ اگر در اين دنيا دستمان از اماممان کوتاه بماند، در مسير ابديت پيش رو، دستمان کوتاهتر خواهد بود.
يادمان نرود ابديت در پيش داريم. در اين دنيا مسافريم. آيا مي خواهيم در اين چند روزه دنيا در آسايش و راحتي و دور از هر ناراحتي و سختي روزگار بگذرانيم، حال آن که امامان ما دنيا را پوشيده با سختي ها به ما شناسانده اند.
يادمان رفته مسافريم؟
و ابديت در پيش داريم؟
از خويش بيگانه و با بيگانه آشنا تا کي؟
به ياد بياوريم که اسلام راه سلطه کافران را بر مسلمانان سد کرده. به خود آييم و جامعه مان را خودمان بسازيم. به خدا احدي بهتر از اماممان راه را از چاه باز نمي شناسد و بصيرتر و هوشيارتر از او کسي را نمي توان يافت. دست بيعت به سويش دراز کنيم و اطاعت از معصوم را با او تمرين کنيم تا شايسته جامعه مهدوي شويم.
اقتصاد مقاومتي يعني به خود آييم و جامعه مان را خودمان بسازيم. يعني نگذاريم انگور روي دست کشاورز ما بماند و سيب زير درختان باغ بپوسد و بازار ميوه ما پر باشد از ميوه هاي وارداتي آب و رنگ دار که اجنبي بي دين بر من و شماي مسلمان بخندد.
مگر اهتمام به صنايع کوچک مثل کمپوت سازي در روستايي که باغستان دارد و شيره پزي و توليد سرکه خمري در روستايي که تاکستان دارد چه قدر هزينه بر است؟
راه را گم نکنيم. انگشت اشاره ي ولي فقيه صراط مستقيم را نشانه رفته است.
اقتصاد مقاومتي يعني برگشت به سبک زندگي اسلامي، طب اسلامي، فرهنگ اسلامي.
مگر امام خوبي ها، حضرت رضا عليه السلام، رساله اي در طب ننگاشت مشحون از رموز طب که حتي مامون خليفه عباسي را نيز شگفت زده کرد، آن سان که دستور داد آن را با طلا بنويسند و شد رساله ذهبيه؟
چه شده که رساله ذهبيه پيشواي هشتممان را رها نموده ايم و چشممان به شرق و غرب عالم است؟
شايد هنوز رساله ذهبيه را نخوانده ايم و شايد نامش را هم نشنيده باشيم.
بر ما خرده اي نيست. آخر هيچ کداممان اهل مطالعه نيستيم. اما در خانه رهبر ما همه بلا استثنا در حال مطالعه کتاب خوابشان مي برد و از همين روست که بزرگترين خسارت را نخواندن کتاب معرفي مي نمايند و از مسئولان مي خواهند مردم را وادار به کتابخواني نمايند.
خسارت يعني نه تنها سود نمي کنيم، بلکه سرمايه و داشته هايمان را نيز از دست مي دهيم.
راه را گم نکنيم. انگشت اشاره ولي فقيه صراط مستقيم را نشانه رفته است.
اقتصاد مقاومتي يعني تکيه به توان داخلي يعني از دانش و سرمايه داخلي خود استفاده کنيم و جامعه مان را بسازيم تا دست دشمنان را از سر مسلمانان کوتاه کنيم چرا که وابستگي به دانش و سرمايه ي اجنبي، مساوي است با اجبار در کوتاه آمدن نسبت به خواسته هاي آن ها و پذيرفتن آن چه آن ها مي خواهند.
هرگز چنين مباد.
مبادا در کشوري که پرچم اسلام و مسلماني را در جهان به اهتزاز درآورده، به بهانه حرکت به سوي پيشرفت و توسعه، صنايع و امکانات اجنبي وارد شود، اما دانش و فن آوري مربوط به آن در دست اجنبي گرو بماند تا نه تنها دست نياز مسلمانان همواره به سوي آن ها دراز بماند، بلکه همان که قرار بود جامعه ما را به سمت پيشرفت پيش ببرد، جوان فرهيخته ما را از خلاقيت و فکر باز بدارد و خود عمده دليل عقب ماندگي و پس رفت جامعه شود.
راه را گم نکنيم. انگشت اشاره ولي فقيه صراط مستقيم را نشانه گرفته است.
دشمن شناسي يعني يادمان نرود دشمن داريم و خون شهداي ما در هشت سال دفاع مقدس و خون شهداي مدافع حرم ما توسط همين دشمنان بر زمين ريخته است.
يادمان نرود در راه مبارزه با همين دشمنان، شيخ فضل الله ها، مطهري ها، بهشتي ها، رجائي ها، صدوقي ها، مغنيه ها، باقرالنمر ها، مردان و زنان سرنشين هواپيماي ايرباس و حاجيان مکه و منا و... فدا شده اند و دشمن خبيث مدعي حقوق بشر و مبارزه با تروريست، حتي حاضر به يک عذرخواهي نشده است.
حقوق بشر آمريکايي يعني اگر مسلمانان به يک حکم مسلم فقهي که در آن به صريح آيات قرآن حيات بشر است، يعني حکم قصاص عمل کنند، حقوق بشر پايمال شده است و دنيا در برابر آن موضع مي گيرد.
اما اگر صهيونيست ها و اکنون عربستان که جا پاي آن ها گذاشته و حتي در خباثت و پليدي بر آن ها سبقت جسته است، دستش به خون هزاران زن و کودک بي گناه آغشته شود و بيمارستان ها و مراکز امدادي بمباران شوند و غير نظاميان به خاک و خون کشيده شوند، تنها به خاطر اين که در جهت مطامع و اهداف آن هاست، بر آن سرپوش مي نهند و احدي حق واگويي جنايت هاي آن ها را ندارد و آن مردک بدبخت روسياه در سازمان ملل به جاي استعفا، ننگ خودباختگي در برابر فشارها و تهديدهاي آن ها را به جان مي خرد.
سازمان ملل و سازه حقوق بشر بر سرتان ويران باد.
زمان زيادي نمانده تا فرياد هاي الغوث مادران فرزند از دست داده و کودکان غرق در خون و بي پناه غزه و لبنان و سوريه و يمن و عراق و... بر سرتان آوار شود.
چه شده که از کربلا درس مذاکره آموخته ايم؟ آيا ما نيز با دشمنمان به گونه اي سخن گفتيم تا همچون مولايمان حسين(ع)، او را ابتدا دعوت به حق کرده باشيم، چرا که ما بر حقيم؟ آيا چون مولايمان حسين (ع)، شيرخواره مان را بر سر دست گرفتيم تا همگان تا ابد بدانند دشمن نابکار طرف مقابل چه قدر ناجوانمرد است و درس دشمن شناسي باشد براي همه ي اعصار؟
يا نه؟ قلب رآکتور اراک را با سيمان پر کرديم و شهيد احمدي روشن نظاره گر ماند تا ببيند شش ماهه اش فداي چه شد؟
 و ما در برابر اين دشمن فريب کار، تمام آن چه متعهد بوديم، مسلمانانه عمل کرديم و طرف مقابل بدعهد به هيچ کدام از تعهداتش، فريبکارانه عمل نکرده و وعده و وعيد مي دهد. اين يعني خسارت محض.
آيا وقت آن نرسيده که برجام را بر سر دست ها بگيريم و چون خورشيدي اذهان جامعه بشري را روشني بخشيم که آري برجام روشن گر چهره ي خبيث آمريکا و انگليس جنايت کار است.
آري، برجام مثل خورشيدي مي درخشد و چهره هاي نابکار دشمنان روسياه اسلام و انقلاب اسلامي را به همه جهانيان مي شناساند.
چرا مدعيان حقوق بشر آمريکايي که جلوگيري از دست يابي به سلاح هسته اي را بهانه تحريم ها و تحريم ها را علت وادار شدن ايران به مذاکره معرفي مي کنند،
اصلا نگران دست يابي ساير کشورها به سلاح هاي هسته اي نيستند؟
اين دوگانه نگري از چه روست؟
چرا در پسابرجام که ايران به تمام تعهدات خويش عمل کرده و قرار بود، تحريم ها يک جا برداشته شود، سخن از وعده و وعيد به ميان مي آورند؟
و چرا ساير الزامات کشور مقتدر اسلامي را نشانه رفته اند؟
شما را با سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ما چه کار؟
شما را با توان دفاعي کشور اسلامي ما چه کار؟
شما را با بينش اسلامي انقلاب اسلامي ما چه کار؟
مگر شما بر مبناي بينش طمع کارانه و خوي استعمارگري و استبدادي خويش هر گونه کمک مالي و نظامي که در توان داريد، در اختيار صهيونيست ها و عربستان و صدام حسين ها قرار نداده ايد؟
اکنون چرا ما مسلمانان را که جبهه طرف مقابل شمائيم، از کمک به همديگر منع مي کنيد؟ و به برجام هاي 2 و 3 دلخوش کرده ايد؟
آيا نمي دانيد که مردم ايران رئيس جمهور کشورشان را به خاطر ايده ها و نظراتش انتخاب نمي کنند، شخص رئيس جمهور را انتخاب مي کنند تا روي ريلي که مجلس شوراي اسلامي مشخص کرده، حرکت کند و وظايف رئيس جمهور کاملا مشخص است؟
آيا به راستي گمان نموده ايد چهار نفر فريب خورده شعار "نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران" سر بدهند، ملت شهيد داده براي اسلام ايران، فراموش مي کنند که اسلام مرز نمي شناسد. هر کجا مسلماني هست آن جا ايران است.
نگاه کنيد به مدافعان حرم ما که عشق ما را به کجا مي کشاند؟ ايراني ايم و در سوريه مدافع حرميم. ما را از چه مي ترسانيد؟ آيا شنيده ايد که عاشقي را از معشوق خود بترسانند؟
به اميد روزي که نمازمان را پشت سر امام زمان (عج) در مسجدالاقصي بخوانيم. ان شاء الله
شاخه گلي تقديم به آفتاب

نوشته ف . ایمانی

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد