تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 3 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 23 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

موافقین تغییر نام خیابان شهید غفاری به شریعت تجمع کردند

امروز ظهر جمعی ازمردم شهر گناباد با تجمع در فرمانداری خواستار اجرای مصوبه تغییر نام خیابان شریعت شدند.

فرماندار گناباد در جمع معترضان ضمن تبریک سال نو،تاکید بر پیگیری این موضوع با آرامش و از طریق فرایندهای قانونی نمود.وی ضمن تشکر از مردم به خاطر مطالبه گری و حسایت نسبت به مباحث محلی درخواست نمود که مطالبات خود را به صورت قانونمند از مجاری مربوطه پیگیری نمایند.
نبی‌پور اشاره کرد،تصویب تغییر نام خیابان غفاری به شریعت،موضوعیست که از سالها پیش مطرح بوده و این تحلیل درستی نیست که برخی میگویند به خاطر سرمایه گذاری آقای شریعت این اقدام انجام شده.همانطور که تحلیل مخالفین نیز مبنی بر تغییرنام این خیابان این است که از ارزش ها عدول شده و معتقدند برای دفاع از ارزش ها این تغییر نام نبایستی صورت بگیرد،که این نتیجه گیری صحیح نیست.
نه موافقین ضد ارزش ها هستند چرا که بسیاری از آنان از خانواده های محترم شهدا و ایثارگران هستند و نه مخالفین ضدیتی با پیشرفت شهر دارند، پس ما نباید اینگونه تحلیل کنیم که چون آقای شریعت میخواهند کار خیری انجام دهند،این خیابان به نام ایشان میشود و با همین تحلیل برخی از افراطیون نیز گفته اند که شورا خیابان فروشی میکند که این هم تعبیر صحیحی نیست.
اینجانب ضمن مذاکره با علما،روحانیون و امام جمعه محترم در این خصوص صحبت کرده‌ام.حاج آقای صادقی امام جمعه محترم تاکید نمودند که اگر قرار است کار انجام شود با دقت و حساسیت باشد،چرا که موافقین و مخالفین جدی دارد.
به همین جهت من نیز بارها و بارها گفته ام علاقه ای ندارم که در جریان اجرای این کار حتی دو نفر از شهروندانمان رو در روی هم قرار گیرند. لذا توصیه من اینست که با آرامش و سعه صدر مخالفین و موافقین با این موضوع برخورد کنند.
پروسه تصویب این مصوبه به صورت قانونی انجام شده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است اما من از آقای شهردار درخواست کرده ام که به خاطر حساسیت های سیاسی اجتماعی اجرای این مصوبه به بعد انتخابات موکول شود.
قبل از صحبت های فرماندار آقای پورهاشمی رئیس شورای شهر،آقای مجید دانا و آقای مرتضی سمرقندی به نمایندگی از مردم تقاضای آنان مبنی بر اجرای مصوبه را مطرح نمودند.
در پایان این تجمع بدون هیچگونه تنشی پایان یافت

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد