تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

جزئیاتی از مرگ مشکوک نوجوان گنابادی

  پدر نوجوان گنابادی پس از گذشت دو روز از مرگ فرزند خود جزئیاتی را بیان کرد که موضوع خودکشی این نوجوان 12 ساله را تکذیب می کند.

حسین نیازی پدر نوجوان 12 ساله گنابادی که روز جمعه شایعه خودکشی وی منتشر شد گفت: پسر بنده حتی یاد نگرفته بود چگونه بند کفشش را ببندد در حالی که طناب داری که رو گردنش بسته بود به صورت کاملا حرفه ای آماده شده بود.

وی افزود: همچنین یکی از طناب هایی که پسرم بر اثر آن فوت کرده بود از بیرون از خانه تهیه شده بود و نمونه از آن به هیچ عنوان در خانه موجود نبود.

نیازی گفت: تمام اقوام و آشنایان می دانند که عرفان12 ساله چه از لحاظ روحی و روانی و چه از لحاظ نیاز های زندگی هیچ مشکلی نداشت.

وی در مورد موضوعی که گفته می شود فرزندش خودکشی کرده است عنوان کرد: در دروازه بسته می شود اما دهان مردم بسته نمی شود، نمی دانم بر اساس چه مدرکی عنوان شده که فرزند من خودکشی کرده است.

حسین نیازی تاکید کرد: دلیل مرگ فرزند من می تواند یک قتل با برنامه ریزی باشد، به نظر می رسد سارقی وارد خانه شده است و بعد از اینکه فرزندم او دیده و شناخته است سارق عرفان را به این صورت به قتل رسانده است.

وی در مورد چگونگی مطلع شدن از مرگ فرزند خود گفت: برای نماز به مسجد رفته بودم و عرفان که همراه من بود قبل از تاریکی شب به خانه رفت، در مسجد که بودم چند مرتبه با تلفن خانه تماس گرفتم که پاسخ نداد، با خود تصور می کردم لابد با بچه های همسایه سرگرم بازی شده است.

نیازی ادامه داد: قرار بود ساعت 8 شب بروم دنبال عرفان که وقتی وارد خانه شدم با تن بی جان افتاده بر روی زمین و طناب بسته شده به دور گردن فرزندم مواجه شدم.

وی گفت: طنابی که بر میله بارفیکس بسته شده حدود 20 سانتی متر با زمین فاصله داشت و عرفان از طناب آویزان نشده بود که این موضوع نشان می دهد علت مرگ فرزندم می تواند هر چیزی باشد جز خودکشی.

پدر این نوجوان در پایان گفت: انتظار می رفت برای مشخص شدن دقیق تر علت مرگ فرزندم محل حادثه و منزل مسکونی پلمپ می شد که این اتفاق نیافتد.

گفتنی است اقوام و نزدیکان این نوجوان نیز که در محل مصاحبه حضور داشتند تمامی گفته های حسین نیازی (پدر نوجوان 12 ساله گنابادی که به علت نامشخصی جان خود را از دست داده است) را تایید کردند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد