تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

صدور بیشترین مجوز مشاغل خانگی شهرستان گناباد توسط میراث فرهنگی

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد از صدور 39 مجوز مشاغل خانگی در قالب پشتیبان از ابتدای امسال خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد علیرضا شناسایی اظهار کرد: شهرستان گناباد با دارا بودن رشته های متنوع صنایع دستی از جایگاه خاصی در سطح استان برخوردار است.
وی با بیان اینکه سفال مند گناباد به عنوان شاخص ترین صنایع دستی شهرستان می باشد روستای مند را یکی از کانون های اصلی سفالگری کشور ذکر کرد و افزود ، فرت بافی، گلیم بافی، صنایع چوبی ، از دیگر رشته های صنایع دستی شهرستان می باشد.
مسئول صنایع دستی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد در این زمینه گفت: تاکنون 39 مجوز مشاغل خانگی در شهرستان گناباد در قالب پشتیبان صادر شده است که از این لحاظ اداره میراث فرهنگی با 75 درصد کل مجوزهای صادره رتبه اول را دربین سایر دستگاه ها در سال 95 دارد.
وی اظهار داشت در قالب این مجوزها تعداد 113 هنرمند در قالب تحت پوشش جهت اخذ تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.
مجتبی شهسواری خاطرنشان ساخت: این مجوز ها به منظور اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی صادر شده است و شامل رشته هایی چون نساجی سنتی، سفال و سرامیک ، گلیم بافی، پوشاک سنتی، سوخت روی چرم و بافتنی های سنتی می شود.
شایان ذکر است : صندوق کارآفرینی امید، کميته امداد، بنياد شهيد، سازمان بهزيستي، سازمان بسیج سازندگی، فرهنگ و ارشاد اسلامي، ميراث فرهنگي، فني و حرفه‌اي، جهاد کشاورزي و سازمان صنعت، معدن و تجارت دستگاه‌هايي هستند که نسبت به صدور مجوز مشاغل خانگي اقدام می نمایند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد