تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 9 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 29 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

ما در گناباد اتوبوس هایی داریم که از کیفت خوبی برخوردار هستند ولی به خاطر بالا بودن کرایه، مسافران از آنها استقبال نمی کنند/ هزینه کرایه اتوبوس ها امسال گران نمی شود

  به گزارش مجله باران کویر، درپی اعتراضات بعضی از شهروندان گنابادی مبنی بر نحوه برخورد برخی از رانندگان و تاخیردر حرکت اتوبوس ها، گزارشی ترتیب داده که به عرض میرسد. 

آقای حسین سابقی یکی از متصدیان ترمینال در پاسخ به این سوال که چرا بعضی رانندگان برخورد خوبی با مسافران ندارند گفت: در سال گذشته ما هیچ گونه شکایت و دلخوری از شهروندان عزیز نداشته ایم. و اگر شکایت و تخلفی از سوی راننده ای صورت بگیرد، به صورت جدی با آنها برخورد می کنیم و آن راننده را از سرویس بعدی منع می نماییم. فقط یک مورد شکایت تلفنی داشتیم که در موقع تصمیم گیری شاکی به لحاظ دوست بودن از شکایت صرف نظر کرده! به هر حال ما آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز بوده وبه شکایت کتبی مردم به صورت جدی رسیدگی میکنیم. همچنین ایشان در پاسخ به این سوال که علت تاخیر اتوبوس ها چیست وچرا مردم ناراضی هستند گفت: یکی از علل تاخیر در حرکت اتوبوس ها ورودی است که تا اتوبوس برود و دور بزند وبه زیر گذر برسد یک ربع طول میکشد که پیشنهاد تغییر مسیر خروجی به شهرداری داده شده وامیدواریم با همکاری شهرداری این مشکل حل شود.
وی افزود: یکی دیگر از علل تاخیر کمبود مسافر است شهروندان ما متاسفانه در سه راهی مند با اتوبوسهای قاین وبیرجند سوار می شوند که ما بارها از مسئولین استمداد خواستیم که این قضیه را حل کنن ولی نتیجه ای نداده وقتی اتوبوس درسر ساعت حرکت کمتر از ده مسافر دارد طبیعی است راننده منتظر بماند تا چند تا مسافر سوار کند چرا که هزینه رفت و برگشت دویست وسی هزار تومان است وبا این تعداد مسافر هزینه استهلاک و خرج مسیر هم در نمی آید.
وی در پاسخ با این سوال که چرا اتوبوس های خط گناباد نسبت به اتوبوس های شهرهای همجوار از کیفیت خوبی بر خوردار نیستند، اظهار داشت: اولا ما در گناباد اتوبوس هایی داریم که در هیچ یک ازشهرهای همجوار نداریم، اما مسافران به خاطر کرایه بالا از آنها اسقبال نمی کنند.
دوما: ما از مردم انتظار داریم که از این اتوبوس ها استقبال کنن ولی متاسفانه به خاطر هزینه اندکی که بیشتر از دیگر اتوبوس ها دارد استقبال نکرده حتی منتظر میمانند تا اتوبوس ارزان تر حرکت کند که هیچ وقت این اتوبوسها از ده نفر مسافر بیشتر نداشته اند وبا این وضعیت کسی حاضر به سرمایه گذاری نیست.

در ادامه این گزارش، ایراندوست کارشناس حمل ونقل اداره راهداری شهرستان در پاسخ به این سوال که چه تمهیداتی برای رفاه حال مسافرین در ایام نوروز فراهم آورده اید اذعان کرد: اولین اقدام این است که شهروندان میتوانند از طریق اینترنت بلیط دریافت کنند و از ده درصد تخفیف در ایام نوروز برخوردار گردند. دوم اینکه ماشینها از نظر فنی دارند کنترل میشوند وبهای بلیط امسال گران نمیشود از تاریخ بیست وپنج اسفند تا شانزده فروردین مامورین کشیک اداره حمل ونقل از هفت صبح تا هشت شب در پایانه مستقر هستند، در ضمن در پایانه دفتر رسیدگی به شکایات مستقر خواهد شد. وی در پاسخ به این سوال که شهروندان از نحوه رفتار رانندگان وتاخیر در حرکت اتوبوسها رضایت ندارند وگلایه مند هستند، گفت : اصولا اگه چنین ناراضیتی در بین مردم وجود دارد تا کنون یک مورد هم به ما گزارش نشده وهمانطور که می دانید شهروند ناراضی باید شکایت کتبی مطرح کنند ومطمین باشید که اگر کتبا از کسی شکایت بشه در اسرع وقت رسیدگی می شود، ولی تا کنون موردی به ما گزارش نشده. وی در پایان گفت: ما دارای دو کمیسیون رسیدگی به شکایات هستیم یکی کمیسیون ماده 11مخصوص رسیدگی به شکایت از رانندگان و یکی کمیسیون ماده12مربوط به رسیدگی به تخلف شرکتها می باشد وچنانچه شکایتی واصل شود، به صورت فوری رسیدگی می گردد. علاوه بر آن تلفن 141 در خدمت شهروندان است هر کس ناراضی است از طریق تلفن مزبور میتواند تماس گرفته که با ضبط صدا ودادن مشخصات شکایت شهروندان پی گیری میشود

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (سهیل)

    اتوبوس با کیفیت داریم!!! فک کنم چشام خیلی ضعیف شده. خنده داره بخدا. همه ترمیناله گنابادو بگردی یک ماشین به غیر از ولووهای دهه شصت نمیبینی واسه خط مشهد.