تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 3 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 23 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

جلسه تقدیر از عوامل و دست اندرکاران جشن قنات برگزار شد + حواشی مراسم

  فرماندار گناباد گفت: در برگزاری جشن قنات قصبه یک کار تیمی و منسجم انجام شده و در برگزاری این جشن مردم و مسئولین که به شهرستان علاقمند بودند کار بزرگی انجام دادند که ارزشمند است.

محمدعلی نبی پور شامگاه دوشنبه در جلسه تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جشن قنات قصبه در محل سالن جلسات شهرداری افزود: در تحلیل این جشن باید اهدافی که از آن داشته ایم را بررسی کنیم زیرا ما از برگزاری این بزرگداشت صرقا برگزاری یک جشن نبوده است و برای آن چند هدف را ترسیم کرده ایم.
وی ادامه داد: اولین هدف از برگزاری جشن قنات شناساندن پتانسیل گردشگری گناباد در سطح ملی و منطقه ای بوده است.
نبی پور حساس کردن مردم شهرستان را نسبت به آثار تاریخی را از دومین اهداف برگزاری جشن قنات اعلام کرد و اظهار داشت: یکی دیگر از اهداف ما ایجاد حساس کردن همشهریان نسبت به آداب و سنن شهرستان بود.
فرماندار گناباد گفت: یکی از افق هایی که ترسیم کرده ایم این است که از ظرفیت حساس شدن مردم استفاده کنیم برای توسعه گردشگری شهرستان در سال های آینده است.
وی ارزشیابی کاری که انجام شده است با در نظر گرفتن این اهداف را یک تحلیل درست دانست و افزود: در انجام این کار بر اساس اهدافی که ترسیم شده است کار ها و اقداماتی صورت گرفته و اگر بگویم جشن برای هیچ بود یعنی هدفی نداشته ایم در صورتی که اهداف خوبی ترسیم شده است.
نبی پور اظهار کرد: مردم مطمعن باشند نتایج این جشن در آینده مشخص خواهد شد بطوری که بازخورد های انجام شده نشان از گسترش گردشگری گناباد دارد به طوری که در سال گذشته ۳۴ هزار بازدید کننده داشته ایم امثال دو برابر خواهند شد.

فرماندار گناباد خاطرنشان کرد: افراد متقاضی سرمایه گذاری در حوزه گردشکری شهرستان شده اند و امسال نیز در عید نوروز ۶۰ نفر از ژاپن به گنابا سفر خواهند کرد.
نبی پور حساس شدن مسئولین عالی رتبه کشوری را با اهمیت دانست و بیان داشت: واقعیت این است که حضور مسئولین کشوری در گناباد و لمس کردن مشکلات از نزدیک در تصمیم گیری های آینده آنها تاثیر خواهد گذاشت بطوری که شاهد رشد اعتبارات در سال ۹۶ خواهیم بود.
وی زنده نگهداشتن میراث نیاکانمان در رویدادهای فرهنگی را ارزشمند دانست و اظهار داشت: انتقادات باید در برنامه ریزی اینده دیده شود و در پیشرفت کارها از آن استفاده کنیم.
فرماندار گناباد گفت: در حوزه گردشگری در ابتدای راه هستیم و ممکن است در برخی جاها اشتباهاتی داشته باشیم ولی باید افق را درست ترسیم کنیم.
نبی پور افزود: معتقدیم گردشگری می تواند موضوع بیکاری در شهرستان را پوشش دهد و برای شهرستان سرمایه ایجاد کند.
..............................................................................................................................
حواشی این مراسم:
1- داشتن چنین دیدگاهی که با پچ پچ‌ها و در گوشی‌ و ادا و اشارت‌ها، رسانه‌ها و خبرنگاران را از میدان به در کنیم، گمان و فکر اشتباهی بوده و از لحاظ قانونی و به خصوص اخلاقی نیز رد می‌شود. البته این حرکت ما را به یاد یادداشت اخیر خبرنگار گناباد با موضوع ((هیاهویی برای هیچ انداخت)).
2- علی رغم دعوت فرمانداری گناباد از مجله باران کویر جهت پوشش دادن مراسم، رییس اداره میراث فرهنگی مانع از انجام گزارش و عکس توسط نمابنده یا خبرنگار مجله باران کویر در مراسم شد، در صورتی که دیگر خبرنگاران این مراسم را پوشش خبری دادند. البته موارد قانونی این مورد در دست پیگیری است.

  

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد