تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

اعطای بیش از ۳ میلیارد ریال تسهیلات توسعه و ورود به بازار کار در گناباد / تاکنون به فروش و بازاریابی صنایع‌دستی این شهرستان توجه نشده است

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: سهم خراسان رضوی از تسهیلات قرض‌الحسنه توسعه کار و ورود به بازار کار مبلغ ۱۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و سهم گناباد ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال می‌باشد.

محمود احمدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حاشیه بازدید از صنایع‌دستی گناباد و در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: گناباد پتانسیل‌های خوبی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی دارد که باید موردتوجه قرار گیرد.


وی اظهار کرد: متأسفانه در شرایط کنونی حتی مردم استان خراسان رضوی با توانمندی‌های مردم گناباد آشنا نیستند لذا باید توجه جدی به بسته‌بندی، نحوه ارائه کالا به مشتری و قیمت‌گذاری محصولات بومی گناباد به‌ویژه صنایع‌دستی صورت گیرد.

احمدی به تنوع صنایع‌دستی گناباد اشاره و تصریح کرد: تاکنون به فروش و بازاریابی صنایع‌دستی گناباد توجه نشده است و فروش این صنایع به‌صورت سنتی در حال انجام است ولی می‌توان با فروش اینترنتی به بازار فروش این محصولات رونق چشم‌گیری داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی یکی از اقدامات مؤثر برای توجه به صنایع‌دستی گناباد را ایجاد پشتیبان مشاغل عنوان و افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت جدی در حوزه آموزش، تغییر الگو و بازاریابی مشاغل خانگی و تولیدات سنتی شهرها انجام می‌دهد به‌گونه‌ای که اگر در این حوزه تعاونی شکل گیرد کلیه آموزش‌های بهره‌وری، پیاده کردن چرخه بهره‌وری و آموزش هیئت‌مدیره و اعضای تعاونی رایگان انجام می‌شود.

احمدی بابیان اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توسعه کار و ورود به بازار کار حمایت جدی می‌کند، افزود: سهم خراسان رضوی از تسهیلات قرض‌الحسنه توسعه کار و ورود به بازار کار مبلغ ۱۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و سهم گناباد ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال است.

وی افزود: بر اساس این مبالغ به هر تولیدکننده مبلغ ۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌شود و در صورت اینکه تولیدکننده در حوزه بازاریابی و فروش دارای پشتیبان باشد، ۴۰ تا ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌شود.

گفتنی است احمدی از ۶ کارگاه سفال سازی روستای مند بازدید و مشکلات سفال‌گران را بررسی و راه‌کارهای لازم برای رفع آن را ارائه داد

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد