تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

رشد اعتبارات و زیرساختهای بهداشتی گناباد و بجستان در دولت یازدهم

به مناسبت دهه مبارک فجر افزود: با اجرای طرح تحول سلامت سالانه 45 میلیارد ریال به بخش بهداشت و سلامت شهرستانهای گناباد و بجستان اختصاص یافت در حالی که قبل از آن اعتبار سالانه این بخش حدود 20 میلیارد ریال بود.


وی ادامه داد: 85 نیروی تخصصی، دانشجوی بهداشت دهان و دندان و بهورز مورد نیاز با اجرای طرح تحول نظام سلامت در گناباد و بجستان تامین شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد همچنین از ساخت، تجهیز و راه اندازی 15 مرکز ارائه خدمات بهداشتی و سلامت دهان و دندان با هزینه 20 میلیارد ریال در همین چارچوب خبر داد و افزود: همچنین 23 مرکز بهداشتی با هزینه حدود 15 میلیارد ریال تعمیر و نوسازی شده است.
وی آغاز ساخت 21 واحد بهداشتی با زیربنای هفت هزار مترمربع و هزینه 90 میلیارد ریال، تجهیز مراکز بهداشتی به منظور استقرار پرونده الکترونیک سلامت و تامین وسایل کمک آموزشی خودمراقبتی با هزینه چهار میلیارد ریال را از دیگر دستاوردهای تلاش دولت در بخش تحول سلامت گناباد و بجستان ذکر کرد.
او از تامین مکملهای دارویی با اعتبار 2میلیارد ریال و ارائه خدمات سلامت و دهان و دندان با هزینه ی 15میلیارد و 200 میلیون ریال برای گروه های هدف شامل کودکان، مادران باردار و شیرده در این مدت در گناباد و بجستان خبر داد و افزود: اجرای این برنامه ها در حوزه بهداشت باعث ارتقای سلامت و بهبود کیفیت زندگی مردم می شود.
دانشگاه علوم پزشکی گناباد با سه بیمارستان 22 بهمن، 15 خرداد و آیت الله مدنی، 17 مرکز سلامت جامعه، 46 خانه بهداشت و 15 پایگاه اورژانس مشغول ارائه خدمت به مردم شهرستانهای گناباد و بجستان است.
1600 دانشجو در 24 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای عمومی و تخصصی پژوهش محور در 6 دانشکده و مرکز تحقیقاتی این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
120 پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص در حوزه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد مشغول ارائه خدمت هستند. امسال 14 متخصص جدید شامل فوق تخصص گوارش و متخصص بیماریهای قلب و عروق، زنان و زایمان، پوست، ارتوپدی، جراحی عمومی، روانپزشکی، کودکان، بیماریهای داخلی و بیهوشی جذب این دانشگاه شدند.
استان خراسان رضوی دارای چهار دانشگاه علوم پزشکی گناباد، سبزوار، تربت حیدریه و مشهد و 2 دانشکده پزشکی نیشابور و تربت جام است.
7545/2095/1858**خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری **انتشاردهنده: حسین کریم زاده

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد