تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

ثبت اطلاعات ۸۲ مداح و ذاکر اهل بیت(ع) شهرستان گناباد در سامانه طوبی

 رئیس کانون مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) گناباد، از ثبت اطلاعات ۸۲ مداح و شاعر آیینی این شهرستان در سامانه طوبی خبر داد.

رضا عطارباشی با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه طوبی گام مهمی در ساماندهی مداحان محسوب می‌شود، تصریح کرد: هدف از راه‌اندازی این سامانه تسریع و کیفی‌سازی فعالیت‌های تشکل‌های دینی و مذهبی است.

وی ضمن اینکه از برادران و خواهران مداح و ذاکرین اهل بیت(ع) در سطح شهرستان خواست برای اطلاعات بیشتر می توانند به محل کانون مداحان و شاعران آیینی در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراجعه کنند و یا با ورود به نشانی tooba.tdm-ido.ir ثبت نام کنند، اظهار داشت: به همراه داشتن کپی صفحه نخست شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی عکس و دوره‌های آموزشی گذرانده شده برای مداحان جهت ثبت نام الزامی است.

این مسئول افزود: پس از ثبت نام و تأیید کانون مداحان و شاعران آیینی، به صورت متمرکز و هماهنگ با سراسر کشور، برای مداحان و شاعران آیینی واجد شرایط کارت شناسایی صادر خواهد شد.

عطارباشی در پایان با اشاره به تأثیر والای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و شاعران و ضرورت قرار گرفتن تریبون مرثیه سرایی و نوحه خوانی در اختیار انسان‌های مومن، ولایتمدار، متعهد و تأثیر گذار جامعه، گفت: یکی از اقدامات انجام شده در این راستا، ایجاد و راه اندازی سامانه طوبی برای شناسایی و ساماندهی مداحان و شعرای آیینی است.

وی در پایان با اشاره به فعالیت بیش از ۱۵۰ مداح برادر و خواهر در شهرستان بیان کرد: تا کنون اطلاعات تعداد ۸۲ مداح در سامانه طوبی ثبت شده است و انتظار میرود تا پایان اسفند ماه اطلاعات سایر مداحان شاعران آئینی نیز در این سامانه انجام شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد