تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

همزمان با دومین روز از دهه فجر صورت گرفت

 همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ۱۳ پروژه شامل ۱۰ طرح بهره‌وری آب‌وخاک، ۲ طرح بسته‌بندی و احداث یک خانه بهداشت با مجموع اعتبار ۱۳ میلیارد و ۹۸۴ میلیون ریال افتتاح شد.

در حوزه طرح‌های بهره‌وری آب‌وخاک ۱۲۷۳ متر از قنوات علی‌آباد، رهن، کلات و چاه‌نمک بااعتبار ۲ میلیارد و ۷۴۷ میلیون ریال احیاء و مرمت و دو طرح آبیاری نوین به طول ۱۸۵۰ و بااعتبار ۶۶۸ میلیون ریال افتتاح شد.

همچنین در روستاهای درب صوفه، جعفرآباد بیدخت و چاه میغانی عملیات احداث کانال انتقال آب به طول ۱۲۱۸ و بااعتبار ۸۷ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

در حوزه بسته‌بندی محصولات نیز طرح بسته‌بندی ماهی منجمد بااعتبار ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و تولید غلات نیم کوب بااعتبار ۶۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز خانه بهداشت روستای قوژد را با اعتبار یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال افتتاح و عملیات اجرایی ۲۱ پروژه بهبود استاندارد فیزیکی در راستای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در شهرستان‌های گناباد و بجستان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال و ۷ هزار مترمربع آغاز شد.

 

کلنگ سالن کنفرانس مرکز آموزشی علمی کاربردی بیدخت در مساحتی به میزان ۱۳۸ مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد ریال توسط مسئولان زده شد.

محمدعلی نبی پور، فرماندار گناباد در مراسم افتتاح این پروژه‌ها گفت: امام خمینی(ره) نهضت خود را برای پیروزی انقلاب اسلامی بر پایه پشتیبانی مردم آغاز کرد و انقلاب نیز به‌واسطه وحدت و پشتوانه مردمی نیز به پیروزی رسید.

وی اظهار کرد: لذا در شرایط کنونی نیز باید از مردم و حمایت آن‌ها در اداره کشور غافل نشد چراکه هر زمان از مردم غفلت کرده‌ایم، ضربه دیده‌ایم.

نبی پور راه‌کار مقابله با هجمه‌های دشمنان علیه ایران اسلامی را وحدت و انسجام درونی دانست و افزود: امید دادن به جامعه باید از سوی همه دولت‌مردان موردتوجه قرار گیرد و نباید به دلیل اختلافات سیاسی ناامیدی در سطح جامعه ایجاد شود.

فرماندار گناباد به غفلت از برندسازی محصولات تولیدی گناباد اشاره و افزود: متأسفانه بسیاری از محصولات گناباد به خارج شهرستان صادر و بانام‌های سایر شهرها برندسازی و به فروش می‌رسد لذا در حوزه محصولات خاص گناباد باید جهاد کشاروزی و اداره صنایع به برندسازی توجه کنند.

نبی پور ادامه داد: بسته‌بندی ماهی منجمد با برند گناباد اقدامی ارزشمند است و با توجه به وجود استخرهای کشاورزی و ذخیره آب می‌توان در حوزه تولید ماهی اقدام کرد تا علاوه بر تأمین بازار شهرستان نسبت به صادر کردن آن به سایر شهرها با برند گناباد اقدام کرد.

 

گفتنی است ۱۰ طرح حوزه بهره‌وری آب‌وخاک به‌صورت همزمان در محل پایاب قنات علی‌آباد، ۲ طرح بسته‌بندی محصولات در محل بسته‌بندی ماهی منجمد صمدی و افتتاح ساختمان ۲ خانه بهداشت روستایی و آغاز عملیات اجرایی ۲۱ پروژه بهبود استاندارد فیزیکی به‌صورت همزمان در محل خانه بهداشت روستای قوژد برگزار شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد