تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

همزمان با فرارسیدن دهه‌فجر، 70 پروژه عمرانی به ارزش 144 میلیارد تومان در گناباد افتتاح و کلنگ زنی می گردد

  محمد علی فرماندار گناباد در نشست خبری که همزمان با آغاز دهه فجر در محل فرمانداری گناباد برگزار گردیده بود، در جمع خبرنگاران گفت : همزمان با دهه‌فجر انقلاب‌اسلامی ۷۰پروژه عمرانی در حوزه خدماتی، بهداشتی، کشاورزی، مخابراتی، ورزشی و .. به ارزش ۱۴۴میلیارد تومان توسط اعتبارات بخش دولتی، تسهیلات بانکی و بخش خصوصی افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش مجله باران کویر، محمدعلی نبی‌پور فرماندار گناباد صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک ایام‌الله دهه‌فجر انقلاب‌اسلامی گفت: دهه‌فجر انقلاب‌اسلامی در طول ۴ دهه از سپری‌شدن انقلاب نشان‌دهنده روحیه مقاومت و ایمان به خدا از سوی مردم  است لذا هدف از برگزاری مراسمات این دهه، افزایش کیفی برنامه‌ها و تعمیق ارزش‌ها به‌منظور اثرگذاری در نسل جوان می باشد.

وی اظهار کرد: استکبارستیزی و استبدادستیزی ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی پر رنگ‌تر شده چراکه یکی از اصول نظام جمهوری‌اسلامی و حرکت‌های مردمی همین مقوله است.

نبی پور بابیان اینکه جشن‌های دهه فجر در راستای تبیین ارزش‌های والای انقلاب‌اسلامی برگزار می‌شود، تصریح کرد: در طول ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۵۱ برنامه شاخص و ۲۰۰ برنامه جانبی در گناباد برگزار می‌شود.

 فرماندار گناباد یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر را افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی دانست و افزود: در طول دهه‌فجر انقلاب اسلامی ۷۰ پروژه عمرانی در حوزه خدماتی، بهداشتی، کشاورزی، مخابراتی، ورزشی و فرهنگی به ارزش ۱۴۴ میلیارد تومان توسط اعتبارات بخش دولتی، تسهیلات بانکی و بخش خصوصی افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

نبی پور ادامه داد: از این تعداد پروژه عمرانی ۶۴ پروژه افتتاح و ۶ پروژه کلنگ‌زنی می‌شود.

 وی افتتاح بیمارستان علامه بهلول گنابادی و مجتمع آموزشی شهید بهشتی را از مهم‌ترین پروژه‌هایی که در دهه فجر افتتاح می‌شود، دانست و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بیمارستان علامه بهلول گنابادی در صورت عدم بروز مشکل ۲۰ بهمن‌ماه افتتاح می‌شود و در صورت بروز مشکل تا پایان بهمن‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

 نبی‌پور بابیان اینکه حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در افتتاح بیمارستان علامه بهلول قطعی است، افزود: با توجه به اینکه کارخانه فولاد نیشابور توسط معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود پیگیری‌هایی برای حضور معاون رئیس‌جمهور در افتتاح بیمارستان علامه بهلول گنابادی در حال انجام است.

 فرماندار گناباد به مطالبه مردم کوی شرقی گناباد مبنی بر عدم تعطیلی بیمارستان ۲۲ بهمن اشاره و خاطرنشان کرد: با برگزاری جلسات تخصصی در خصوص وضعیت بیمارستان ۲۲ بهمن مقرر شد بعد از افتتاح بیمارستان علامه بهلول استفاده بهینه از این فضا توسط دانشگاه علوم پزشکی گناباد صورت گیرد.

نبی پور ادامه داد: در همین راستا درمانگاه موقوفه آقای کریمی به‌صورت درمانی به فعالیت خود ادامه می‌دهد و طب کار و طب سنتی نیز به این محل منتقل می‌شود؛ همچنین دانشگاه علوم پزشکی گناباد آماده همکاری با بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه درمان گناباد می‌باشد و دستگاه‌هایی که توسط کمک‌های مردمی خریداری‌شده طی مدت ۶ ماه تا یک سال در محل بیمارستان ۲۲ بهمن خواهد بود تا در صورت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از این وسایل استفاده و در غیر این صورت دانشگاه علوم پزشکی گناباد در خصوص این دستگاه‌ها اقدامات مقتضی را انجام می‌دهد.

وی برگزاری جشن ملی ثبت جهانی قنات قصبه گناباد را از دیگر ویژه‌برنامه دهه فجر انقلاب اسلامی در گناباد دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه تغییرات در زمان برگزاری جشن ملی ثبت‌جهانی قنات قصبه سبب بروز توقعات در مردم و مشکلاتی برای برگزارکنندگان شد، لذا تصمیم به تسریع در برگزاری این جشن شد و جشن ملی ثبت جهانی قنات‌های ایران با محوریت قنات قصبه گناباد روز ۱۴ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد