تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بانک جامع اطلاعات شهرستان گناباد راه اندازی شد

 یک مدرس دانشکده سما گناباد از راه اندازی اولین بانک جامع اطلاعات این شهرستان خبر داد.

 

ایمان محمدی در این باره اظهار کرد: به خاطر علاقه به زادگاه و همشهريان بر آن شدم تا منبعي ويژه از اطلاعات گناباد را جمع آوري و تدوين کنم تا به عنوان مرجع مورد استفاده همگان قرار بگيرد که با توجه به تخصص شخصی و فراگير بودن فناوري رايانه اي، راه اندازي سايت را مناسب تر ديدم.

وی ادامه داد: با توجه به اهميت تاريخ در زندگي انسان‌ها و لزوم آشنايي با آداب و رسوم پيشينيان و همچنين شناخت منابع موجود در راستاي زندگي بهتر و با توجه به ثبت جهاني قنات قصبه و وجود جاذبه هاي مذهبي و تفريحي و تاريخي کم نظيري که در گناباد است، همچنين نظر ويژه مسئولين و مردم شهرستان براي جذب گردشگر که اين امر به لحاظ اقتصادي و کارافريني مي‌تواند باعث رونق در شهرستان شود، لزوم فعالیت بیشتر در فضای مجازی برای معرفی این شهرستان احساس می‌شود.

این کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار تصریح کرد: در اين راستا سعي شده هر مطلبي نظیر تفريحگاه ، هتل و مهمانسرا، سينما، مسجد و حسينيه، بيمارستان، درمانگاه، خانه بهداشت، کتابخانه، مکان‌هاي ديدني و تاريخي، مشاهير، صنايع دستي و بسياري موارد ديگر که به نوعي به گناباد مرتبط است در اين بانک اطلاعات گنجانده شود.

محمدی خاطرنشان کرد: تا به اینجا کار پيشرفت خوبي داشته ايم اما در جهت پيشرفت اين ايده نيازمند ياري مسئولين و همه همشهريان هستيم.

وی اضافه کرد: طبق آيه شريفه 11 سوره مبارکه رعد که خداوند ميفرمايد: «إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّى يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم»، در زمان و شرايطي که هر لحظه شاهد پيشرفت علم و تکنولوژي هستيم، نمي توان لحظه اي از حرکت باز ايستاد، بلکه بايد همه امکانات را در اختيار گرفت و با هم فکري همه افراد بهترين استفاده از اين ابزار را بنماييم.

این مدرس دانشگاه افزود: حال که وضعيت جامعه با توجه به شرايط موجود باعث شده تا شغل ها و کارهاي موجود يا اشباع شده اند، يا ديگر قادر به ادامه نيستند و يا حتی توان رفع نيازهاي افراد را ندارند، بايد با الگوبرداري از روش هاي نو و مهمتر از آن با فکر و انديشه اي باز به‌دنبال ايجاد فرصت هاي شغلي جديد باشيم.

وی تأکید کرد: شهرستان گناباد با توجه به اینکه ظرفیت ها و قابلیت های آن، بستري مناسب براي ايجاد و انجام فعاليت هاي جديد است و اين امر تنها با همدلي همه  افراد و اقدام و عمل متناسب محقق می‌شود.

منبع: مهر

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد