تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 9 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 29 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

اختصاص سه میلیارد و 600 میلیون ریال برای تکمیل زیرساختهای صنعتی گناباد

به گزارش باران کویر هادی ایزدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با هدف اصلاح الگوی مصرف و کاهش هزینه های تولید و جلوگیری از قاچاق سوخت تاکنون بیش از 90 درصد واحدهای صنعتی از جمله کوره های آجر فشاری این شهرستان به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.


وی ادامه داد: همچنین از مجموع 24 واحد صنعتی که به دلیل مشکلات مدیریتی، کمبود نقدینگی و سرمایه تولید در پنج سال قبل تعطیل شده بودند، 4 واحد صنعتی از ابتدای سال جاری دوباره فعال، 2 واحد واگذار شده و 4 واحد تغییر فعالیت داده اند و بقیه واحدها نیز تا پایان سال جاری تعیین تکلیف می شوند.
وی اضافه کرد: 61 واحد صنعتی گناباد برای استفاده از تسهیلات رونق تولید به مبلغ 715 میلیارد ریال به کارگروه استانی و شهرستانی معرفی شدند که از این تعداد 34 واحد به مبلغ 519 میلیارد ریال در مرحله پرداخت و عقد قرارداد در بانک ها هستند و 27 طرح هم در حال طی مراحل ثبت نام قرار دارند.
وی تصریح کرد: با جذب مجموع تسهیلات موجود برای 686 نفر در این شهرستان اشتغال ایجاد می شود.
وی گفت: در چهار ماهه سال جاری 2 هزار و 553 مورد بازرسی توسط 64 گشت مشترک با سایر دستگاههای اجرایی از واحدهای کسب منطقه انجام شد که در نتیجه آن 179 فرم تخلف به مبلغ 162 میلیون ریال برای متخلفان تکمیل شد.
172 واحد صنعتی در بخشهای صنایع کانی فلزی و غیرفلزی، غذایی، شیمیایی و سلولزی در شهرستان گناباد فعال است و برای راه اندازی این واحدها هزار و 273 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
فعالیت این تعداد واحد صنعتی در گناباد برای سه هزار و 284 نفر بطور مستقیم و دو برابر این تعداد به طور غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
سه شهرک و ناحیه صنعتی با 447 هکتار زمین ، 54 واحد فعال و 11 سردخانه، انبار و سیلو در شهرستان گناباد وجود دارد.
گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد