تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 27 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الجمعة 9 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 19 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

حمید بنایی نماینده گناباد و بجستان گفت: مسئولین باید پیگیر حل مسائل شهرستان باشند.

به گزارش مجله باران کویر؛ حمید بنایی نماینده گناباد و بجستان در نشست شورای اداری افزود: انگیزه مضاعفی در مدیرت اجرایی و مدیریت دو شهرستان انجام شده است؛ و مسئولین نیز پیگیر هستند خیلی خوب است.
با اشاره به 7000 هزار کالای قاچاقی که دبیر کمیسیون در نشست اعلام داشت گفت: همه گندم خریداری شده 14700 میلیارد تومان بوده است که جشن خود کفایی گرفته شد؛ و حدود 50 % کالای قاچاق ببینید چه اتفاقی در کالاها رخ خواهد داد.
وی با خاطر نشان کرد می شود کار کرد؛ بیان داشت: موضوع راه وریل و کارهای اجرایی در حال پیگیری است؛ که به نتیجه خوبی رسیده است ولیکن به همت مسئولین نیاز هست.
وی درباره اشتغال بیان داشت: حدود 60 - 70  نشست برای کاشی هستی گذاشته شده است؛ حدود 30 میلیارد تومان قرار داد با بانک انصار بسته می شود؛ و مسئولین موظف به پیگیری و مدیریت  این موضوع باشند؛ و مجوز گرفته شده است.
وی درباره رصد برنامه ششم گفت: دولت با 34 ماده تحویل مجلس داد و مجلس قبول نکرد و به دولت بازگردانیده شد و دولت نیز حدود 12 ماده اضافه نمود و با 50 ماده به مجلس فرستاد؛ ریاست مجلس با مشورت با مقام معظم رهبری نشست جامعی را برای تدوین برنامه ترتیب داد؛ و از آخر برج 4 کمیسیون تلفیق تشکیل شد و تقریبا 4 ماه کار شد و با 44 ماده بسته شد و وارد صحن شد؛ با 49 جلسه علنی در مجلس به تصویب رسید و به شورای نگهبان برای تایید فرستاده شد؛ در مجموع برنامه ششم برپایه اقتصاد مقاومتی و سیاست های اخلاقی مقام معظم رهبری و...عملیاتی و اجرایی شکل گرفته است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (محمد)

    باسلام
    جناب آقای بنائی شایسته و لازم است اکثر مسئولین نالایق در ادارات گناباد را تغییر و افراد توانمندی را انتخاب فرمائید. باتشکر