تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

فرماندار گفت: از اقدامات موثر شهرستان گناباد برای کالاهای قاچاق افتتاح سرویس ارزیابی گمرکی است.

به گزارش مجله باران کویر؛ محمد علی نبی پور در نشست مبارزه با قاچاق کالا و ارزی که در فرمانداری برگزار شده بود گفت: شهرستان گناباد مدخل ورودی استان از منطقه جنوب است؛ و این موضوع مورد کالاها از اهمیت برخوردار است؛ شاید این شهرستان براساس آمار و ارقام بیشتر محل عبور کالاهای قاچاق است و در درون شهرستان توزیع آن به نسبت کمتر است که  حساسیت حوزه عملکردی این شهرستان مختص به خود می باشد.
وی  با اشاره به اقدامات دولت در سطح ملی و محلی بیان داشت: دولت به موضوع قاچاق توجه ویژه و حمایت داشته است؛ در سال های اخیر روند فرایند برخورد با کالای قاچاق تشدید و اقدامات پیشگیرانه ای در این مورد صورت گرفته است؛  و اقداماتی که در سطح ملی و محلی صورت گرفته است کارنامه درخشانی را برای دولت 11 به ارمغان آورده است.
وی اقداماتی سطح محلی را خاطر نشان کرد و گفت: برنامه ریزی ها و نشست ها و کمیسیون ها مختلف در شهرستان گناباد صورت گرفت و هماهنگی و هم افزایی خوبی در شهرستان وجود دارد؛ و خوشبختانه نتایج خوبی گرفته شد.
وی با اشاره به موضوع سوخت و گاز رسانی بیان داشت مشکل خاصی نیست ولیکن افتتاح سرویس ارزیابی گمرکی از اقدامات تاثیر گذار بر شهرستان است و افزود: افتتاح سرویس ارزیابی گمرکی بوده است که از مهمترین اقدامات تاثیر گذار  می باشد؛ و از کارهای خوبی که در سطح ملی و در منطقه محلی پیگیری شد موضوع سرویس ارزیابی گمرک و الکترونیکی نمودن موضوع ارزیابی   است .
وی ضمن تشکر از اصناف، اظهار نمود: درباره اصناف پیگیری جدی درباره توزیع شده است اگر چه نظارت دقیق و هم افزایی مسئولین در محدوده شهرستان بوده است؛ ولیکن در شهرستان حداقل تخلفات در شهرستان وجود دارد.
وی از نماینده کمیسیون برنامه ریزی و هاهنگی کشور خواست که مجموعه تعزیرات را مستقل و مستقر نماید؛ که بتوان استفاده بهتر نمود.  
شهرستان گناباد جنوبی ترین شهرستان استان خراسان رضوی است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد