تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

نماینده گناباد بجستان گفت: همیشه یک معلم تواند شهردار خوب باشد ولیکن یک شهردار نمی تواند معلم خوبی باشد.

به گزارش مجله باران کویر؛ مهدوی رییس اداره آموزش و پرورش گناباد در نشست شورای آموزش و پروش با اشاره به موضوعات مهم قبل و اعضای جدید این شورا را اعلام نمود و برنامه های آینده را از قبیل دهه فجر و راهیان نور در این نشست بیان کرد.
بنایی نماینده مردم شهرستان گناباد و بجستان افزود: اگر انتقادی به بخش مدیران می شود از دید دلسوزی است؛ و کسانی که منتقد هستند به نماینده شهرستان گفته شود این وضعیت این قسمت نهاد مربوطه است و به دنبال راهکار برای اجرا و پیاده شدن طرح بهتر شدن نهاد مربوطه ارائه گردد.
وی بیان داشت: برای اجرا و عمل بهتر شدن کارها از همه مسئولین برای پیگیری آن طرح کمک گرفته شود. در حقیقت مدیریت و کار آموزش و پرورش وظیفه ای سخت است، و تاکنون5 تا 6 مدیر عوض شده است.
نماینده گناباد بجستان گفت: همیشه یک معلم تواند شهردار خوب باشد ولیکن یک شهردار نمی تواند معلم خوبی باشد؛ و در طی این مدت در نشست هایی که بین شهرداران بود حدود 50% از شهرداران معلم بودند، و انسان هایی موفق بودند؛ لذا جایگاه معلمین خیلی بالا است .
وی با کار را نیت خود با ارائه اقدامات لازم برای شهرستان  دانست و از معلمین خواست که با مشارکت با مسئولین کار انجام دهند؛  و قدر نظام و رهبری را بدانید.
محمد علی نبی پور فرماندار شهرستان گناباد و عضو این شورا بیان داشت: با حضور نیرو های جدید بتوان برخی از حوزه ها را فعال نمود.
وی گفت: شورای آموزش و پرورش بر طبق قانون مشارکت های مردمی را به گونه شورا توسعه و افزایش دهد؛ و گرنه فرایندهایی که آموزش و پرورش بخواهد انجام و اجرا نماید بر طبق قانون و ساختار اداری موجود می باشد.
فرماندار گناباد افزود: یکسری محدودیت هایی در عملکرد و ماموریت های شورای آموزش و پرورش وجود دارد که قانون مشخص و تبیین نموده است و مسئولین نیز باید بر طبق آن اقدام نمایند.
وی اضافه نمود: استان به 8 قطب مدیریتی تقسیم شده است که اجرای  فرایند های مدیریتی بهتر اجرا گردد؛ مشخص شدن مرکز و قطب مزیت نیست؛ هر چند از لحاظ ساختاری هزینه بر است؛ ولیکن جنبه اعتباری با توجه به پیشنهاد گردشی قطب ها مهم است که به همه شهرستان ها منتقل شود و همه استفاده نمایند. تاکید می شود می توان از پتانسیل شورا استفاده نمود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد