تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

جلسه شوراي مديران گروه هاي آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي گناباد برگزار شد+ حواشي جلسه

در اين جلسه که با حضور مديران گروه هاي آموزشي واحد گناباد و با هدف هماهنگي در امور آموزشي و تبادل نظر در محل تالار کنفرانس دانشکده مهندسي برق تشکيل گرديد؛

دکتر مهدي يعقوبي اول معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي گناباد در سخناني ضمن تقدير از عملکرد مديران گروه هاي آموزشي و همکاران خود در اداره اموزش دانشگاه در طول نيمسال جاري، به ايجاد رشته هاي جديدي که به مجموعه واحد گناباد در سال تحصيلي 96-95 افزوده شده است اشاره کرد و گفت: بحمداله با تلاش هايي که صورت گرفت و بر اساس نياز سنجي که در شهرستان انجام شد با افزوده شدن رشته هاي جديد که اکثرا در مقاطع تحصيلات تکميلي مي باشد خوشبختانه واحد گناباد در بحث پذيرش دانشجو نسبت به سال گذشته از رشد خوبي برخوردار بوده است. وي از حمايت ها و تلاش هاي رئيس واحد گناباد و همياري تمامي همکاران مجموعه در اين زمينه قدرداني کرد.
يعقوبي حرکت به سمت توسعه تحصيلات تکميلي همراه با ارتقا کيفيت را لازم و از برنامه هاي آتي حوزه متبوع خود دانست. و از مديران گروه هاي آموزشي نيز خواست تا در اين زمينه طرح ها و ايده هاي خود را ارائه دهند.
يعقوبي برگزاري مرتب، مداوم و منظم جلسات مديران گروه هاي آموزشي را در ارائه خدمات بيشتر به دانشجويان، هم انديشي و تبادل افکار و نظرات و..را بسيار کارآمد و مهم ارزيابي کرد.
معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي واحد گناباد در بخش ديگري از سخنانش اجراي دقيق و کامل مقررات آموزشي و بخشنامه هاي ابلاغي سازمان مرکزي دانشگاه از سوي مديران گروه ها و ديگر اعضاي هيات علمي را بيش از پيش خواستار و بر آن تاکيد کرد.
دکتر يعقوبي به نقش مشاوره اي مديران گروه هاي آموزشي به دانشجويان هم پرداخت و خاطر نشان ساخت: دانشجويان به راهنمايي اساتيد و بويژه مديران گروه آموزشي خود نياز دارند و اين مشاوره ها و پاسخگويي هاي به دانشجويان توسط مديران گروه ها در حل مشکلات دانشجويان و آرامش خاطر آنان نقش بسزا و تاثير گذاري دارد وي از همکاران خود خواست همانند گذشته به اين مهم بپردازند و اين رويه را دنبال کنند.
در ادامه اين نشست  دکتر يعقوبي معاون آموزشي واحد به ديگر محورهاي مورد بحث در جلسه مديران گروه هاي آموزشي و بويژه آئين نامه ها و بخشنامه هايي که از سال تحصيلي 96-95 تا کنون ابلاغ شده است اشاره کرد که در هر مورد مديران گروه ها به بيان ديدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
..............................................................
حواشي جلسه:
1-  متااسفانه در جلسه هيچ خبرنگاري نبود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد