تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهرستان گناباد برگزار گردید

مراسم گرامیداشت حماسه مردمی 9 دی روز بصیرت و میثاق امّت با ولایت همزمان با سراسر ایران اسلامی در شهرستان گناباد،

با حضور قشرهای مختلف مردم در محل مصلای بزرگ این شهر برگزار گردید.
امروز (پنجشنبه) 29 دسامبر، هفتمین سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 (30 دسامبر 2009) است.
مردم ایران نهم دی سال 1388، با شرکت در راهپیمایی میلیونی با اعلام برائت از ساختار شکنان در جامعه، پاسخی قاطع به عناصر فتنه‌گری دادند که به بهانه تقلب در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران، مسیر بیراهه را در پیش‌گرفته بودند.
مردم گناباد روز پنجشنبه به همراه مسئولان با حضور در تجمعات گسترده، ضمن گرامیداشت هفتمین سالروز حماسه 9 دی، این روز را نماد نفوذ ناپذیری و ولایت مداری ملت ایران دانستند و بر استقامت، انسجام و وحدت در سایه ولایت فقیه در ایران تاکید کردند.
حجت الاسلام هاشم موسوی، مسئول نهاد نمایندگی  ولی فقیه سپاه گناباد حماسه 9 دی را نشان دهنده عشق و علاقه مردم ایران به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد، مردم ایران تاکنون در صحنه های گوناگون از انقلاب و نظام  اسلامی و ولایت فقیه دفاع و دشمنان را شگفت زده کرده اند.
وی با بیان اینکه سران فتنه اعتقادی به فتنه ندارند و از سال 88 به یک بحران یاد می کنند، افزود: بحران با فتنه تفاوت های بسیاری دارد و بحران حوادث طبیعی جامعه است اما در فتنه همراه با ریزش و ایجاد فضای هرج و مرج در جامعه و دو قطبی کردن می باشد.
موسوی در ادامه فتنه 88 را محکوم کرد و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و همچنین حضور حماسی و به موقع مردم عامل اصلی این سرکوب فتنه دانست و گفت : سران فتنه قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند و به شجره طیبه اهانت کردند.
در پایان، شرکت کنندگان در مصلای امام خمینی ره گناباد، با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق فتنه گر، سخنرانی و مطالب ایشان را تایید کردند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد