تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 2 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الإثنين 6 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بصیرت و ولایت مداری ضرورت مقابله با ترفندهای دشمنان است

به گزارش مجله باران کویر به نقل از خبرگزاری ایرنا حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) افزود:

ملت ایران در حماسه نهم دی ماه با شور انقلابی سال 1357 به خیابانها ریخته و ضمن حمایت از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، بساط فتنه گران را در هم پیچیدند و به زباله دان تاریخ انداختند.
وی اضافه کرد : ملت بیدار و آگاه و تابع ولایت فقیه و دشمن شناس ایران با حضور گسترده خود در صحنه نمی گذارند دشمنان به توطئه های خود برسند.
وی اظهار کرد: ملت فهیم ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب با حضور گسترده در صحنه و تبعیت از ولایت فقیه؛ خط بطلانی بر سیاستهای خصمانه مستکبران و عوامل سرسپرده آنها کشید که از مصادیق بارز این حضور حماسه نهم دی ماه 1388 است.
وی مصداق بارز فتنه انگیزی بر علیه نظام جمهوری اسلامی را بعد از انتخابات سال 1388 دانست و بر ضرورت بازخوانی ابعاد این فتنه برای مردم و از جمله جوانان برای افزایش بصیرت در برابر این ترفندها تاکید کرد.
خطیب نماز جمعه گناباد گفت: بعد از آنکه با حضور 40 میلیون نفری مردم در انتخابات برگ زرینی در انقلاب اسلامی به ثبت رسید، یکی از نامزدهای انتخابات که 13 میلیون ریال کسب کرده بود در اقدامی غیر عاقلانه و خطرناک ؛ هوادارن خود را تشویق به حضور در خیابانها و اردوکشی خیابانی کرد.
امام جمعه گناباد گفت: شکست خوردگان در انتخابات سال 1388 از درایت سیاسیی برخوردار نبودند و بر باطل بودن انتخابات پافشاری می کردند و به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هر فردی ادعای تقلب در انتخابات را دارد به قانون مراجعه کند، تا آراء بازشماری شود هم اعتنایی نکردند.
وی تصریح کرد: عده ای از طرفداران این افراد مدعی تقلب در انتخابات، با مشاهده رفتار ناشایست آنان از فتنه گران جدا شدند ولی تعدادی از ضد انقلاب و منافقین در قالب هواداران این نامزدهای انتخاباتی دست به آشوب و فتنه انگیزی زدند.
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب و رقاصه های فراری و آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به خیال خام شکست انقلاب اسلامی از فتنه گران حمایت کردند ولی با حضور ملت، نقشه های آنها نقش بر آب شد.
خبرگزاری ایسنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد