تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

محمد علی نبی پور گفت: نحوه خدمات رسانی و عملکرد دستگاههای اجرایی توسط گروه داوطلب رابطین بهداشت به طور دقیق رصد می گردد

فرماندار گناباد گفت: نحوه خدمات رسانی و عملکرد دستگاههای اجرایی توسط گروه داوطلب رابطین بهداشت به طور دقیق رصد می گردد و با افراد متخلف برخورد خواهد گردید.
 امروز دوشنبه جلسه رابطین بهداشت در سالن اجتماعات برگزار شد؛ رابطین بهداشت مشکلات حوزه ی شهرستان را حضوری اعلام نمودند. در این خصوص محمد علی نبی پور فرماندار شهرستان گفت:  مجمع رابطین سلامت علاوه بر مسائل بهداشتی و سلامت، مسائل اجتماعی و فرهنگی و فضای اقتصادی را با تیز بینی و دقت رصد می کنند؛ که این خود بسیار ارزشمند است.
وی از رابطین بهداشت خواست: با کمک پتانسیلی که حوزه رابطین بهداشت دارد فعالیت بیشتری در سطح شهرستان نمایند؛ و آنچه مهم است با توجه به مشغلات مسئولین شهرستان باید این حوزه پیگیری و جدیت و مطالبه گری هایش را بیشتر نمایند؛ البته باید توجه داشت حتما این مطالبه گری نتیجه ای در بر داشته باشد.
وی افزود: رابطین بهداشت باید به تشکل خود شکل منسجم تری دهند؛ لذا این تشکل می تواند در حوزه های مختلف تاثیر گذار باشد؛ و می توان با سایر مسئولین نیز نشست های رسمی برگزار نمود؛ و بسیاری از مشکلات مشترک و غیر مشترک رابطین را مطرح نمود و شاید این مسائل ایده ای برای آغاز سایر پروژه ها برای مسئولین باشد.
محمد علی نبی پور در ادامه گفت: هم اکنون دولت به واحد های تولیدی واقداماتی که در راستای توسعه و اشتغال کمک می نماید؛ و می توان افراد و گروهها را به وامی که برای این منظور داده می شود معرفی نمود؛ برای این منظور فرمانداری می تواند همکاری ممکن را به این تشکل نماید؛ ضمن معرفی به روستا، وام مربوطه را داده و این تشکل می تواند نیز به مرور تاثیرگذار شود.
وی در پایان  گفت : نمی توان شهر را تجمیع نمود و این شهر وسیع که 1600 تا 700 1هکتار است شهرداری نمیتواند نظافت، آسفالت، زباله ها و ... را انجام دهد. حتی دهیاریهای شهرستان نیز در بحث آسفالت در خیلی از جاها منفی کار نمودند و هم اکنون بسیاری از دهیاری ها حدود 100 تا 200 تومان بدهکار هستند؛ و باید انچه را که درنظر گرفت اولویت بندی کارها است و آنچه در جلسه گفته شد به شهرداری داده خواهد شد و پیگیری های ممکن صورت خواهد گرفت.
رابطین بهداشت در سال گذشته 420 نفر بوده اند ولی امسال به 490 نفر داوطلب افزایش یافته اند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد