تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 3 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 23 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

کارنامه درخشان بسیج در تمام عرصه ها

به گزارش مجله باران کویر؛ حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نمازجمعه گناباد درباره هفته بسیج گفت: بسیج کارنامه درخشانی دارد؛

حقیقتاً اگر بسیج نبود، ما نمی توانستیم دفاع مقدس را به این، افتخار و سربلندی به پایان برسانیم. مقام معظم رهبری در رابطه با بسیج فرمودند: بسیج شجره طیبه ای است که میوه های شیرین آن جوانان با ایمان، دانشمند، خدمتگزار، متواضع، ارزش گرا، ولایت مدار و دلسوز را که نقشه ها و توطئه های دشمنان را خنثی می کنند، تربیت می کند. بسیج با حضور در جبهه نظامی، فرهنگی، علمی، تولیدی و اقتصادی پیروزی زیادی را برای کشور به ارمغان آورده است.
وی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان بسیج کشور، همایش بزرگ اربعین، را افتخاری دانستند، که زاییده حضور بسیجیان در صحنه هستند؛ که پشتیبانی و امنیت و همت و افتخار آفرینی می کنند؛ حضرت امام این افتخار را می دیدند و دستور تشکیل بسیج را صادر کردند. .
 وی اذعان کرد: بسیج مانند سد سکندری، در مقابل جنگ نرم دشمنان، نقشه های قدرت های باطل و ماهواره های مبتذل استکبار که برای گمراه کردن جوانان و نابودی انقلاب اسلامی طراحی و راه اندازی شده، ایستاده است، لذا با 40 سال توطئه ای که می کند، همه نقش بر آب می شود؛ بسیجیان، افسران مقابله با جنگ نرم هستند؛ حلقه های صالحین، فعالیت هایی که در مدارس و همه جا اجرا می شود؛ این جوان را به ایمان و دین و ارزش ها متصل می کند.
وی گفت: در جنگ سخت نیز در یمن، عراق، سوریه و سایر نقاط باز هم این بسیجیان افتخار آفرین هستند؛ دشمنان اسلام بدانند، تا وقتی که بسیج باشد آنها هرگز، نیات پلیدشان را نخواهند، توانست پیاده کنند.
  امام جمعه گناباد با بیان اینکه رفع مشکلات کشور تنها با روحیه و فرهنگ بسیجی مسئولان و دولت مردان محقق می شود، اذعان کرد: علی رغم گذشت ۸ ماه از اعلان شعار سال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب هیچگونه اقدام محسوس و عملی درخصوص بهبود وضعیت اشتغال جوانان، اصلاح فرهنگ جامعه و ایجاد رونق اقتصادی به دلیل ضعف روحیه و فرهنگ بسیجی در مسئولین و مردم محقق نشده است..
 حسن صادقی نسب ادامه داد: البته اقداماتی که دولت در راستای اقتصاد مقاومتی انجام داده قابل تشکر است؛ اما مسئولین به دلیل کاغذ بازی و حاشیه سازی غیرضروری از کارهای اصلی خود غافل شده اند.
امام جمعه گناباد تصریح کرد: برگزاری کنسرت کدام مشکل از مشکلات کشور و مردم را حل می کند؛ که رئیس جمهور، هیات دولت و حتی رئیس مجلس برای آن وقت خود را هزینه می کنند؛ و وقت مردم را تلف می کنند؛ آیا مشکل کشور ما برگزار نشدن کنسرت است؟ یا مشکل بیکاری نسل جوان، عدم رونق اقتصادی، رکود که بارها گفته بودند. در این شهرستان ببینید یک کارخانه ای که 400 نفر شغل ایجاد می کند؛ از زمان نماینده سابق رجایی و مهندس بنایی و سایر مسئولین برای راه اندازی این کارخانه، تلاش نمودند؛ 30 میلیارد تومان که در کاغذ برای جهت پرداخت به گناباد نوشته شود؛ ولی هنوز پرداخت نشده است..
,,,وی با اشاره به اجر بزرگ، تقوا افزود: پیامبر اسلام، انسانی کامل و دارای تمامی امتیازاتی که یک انسان در اوج عظمت است؛ و لذا خداوند با توجه به آیه «به راستی که برای شما مسلمانان سرمشق خوبی است» حضرت را الگو معرفی نموده است. بنابر اینکه همه ما باید در رفتار و فرهنگ و..بکوشیم راه و روشی را انتخاب نماییم؛ که آن بزرگوار بوده است.
وی بیان داشت: چند ویژگی پیامبر از قبیل: عبادت و بندگی خالصانه، عاشقانه، آگاهانه آن حضرت بود؛ یعنی پیامبر اسلام به عبادت و ارتباط به خدا اهمیت می دادند؛ و ما باید به این مسئله توجه کنیم؛ دومین ویژگی پیامبر اسلام درستکاری بود؛ و به ویژگی های اخلاق و مهربانی و قضاوت پیامبر اسلام که با یاری خداوند و قرآن و حضرت خدیجه (س) و... صورت گرفته بود.
وی اذعان داشت: خرافات زیادی توسط شیعه انگلیسی از قبیل قفل زدن به گوشت بدن، به نام عزاداری پیشانی اش را روی سنگ ها بکشد که پوست آن برود... و در عزاداری ها و ... با عنوان احترام به ائمه در حال ترویج است؛ در کجای زمان پیغمبر این مسئله وجود داشته است؟
به فرمایش مقام معظم رهبری آنهایی که مروج شیعه انگلیسی هستند، گفته اند چون حضرت امام حسین (ع) بدنشان زیر سم های اسب قرار گرفته است، باید مردم بخوابند که اسب ها از رویشان رد شود؛ این در حالی است که خود آنهایی که این حرف ها را می زنند حاضر نیستند هیچ کاری انجام دهند؛ لذا می خواهند عزاداری را با خرافه مغشوش کنند؛ که ظرفیت عظیمی که جهان شیعه را در برگرفته است؛ را پوچ نمایند؛ دولت انگلیس از طریق ماهواره و ... اینها را حمایت می کند. لذا بیداری امت اسلامی بسیار ضروری است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد