تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 آبان 1396.
تاریخ شمسی :
الأحد 1 ربيع أول 1439.
تاریخ قمری :
Nov 19 2017.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

 

 

 

 

 

حمایت فرماندار در پرده برداری از سایت مجازی بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی شهرستان گناباد

مجله باران کویر، محمد علی نبی پور فرماندار گناباد در پرده برداری از فروش محصولات مجازی؛ ضمن گرامی داشت روز کارآفرینی اذعان داشت:

روز کار آفرینی بسیار ارزشمند است نه از نامگذاری بلکه از بابت هدفی که این حرکت دارد و تشکر و قدردانی از بزرگوارانی که در این حوزه فعال هستند.
شفیعی از اعضای شورا که در حوزه های مختلفی نسبت به مسئولین همکاری دارد و دکتر نجاری که ارتباط خود را در رابطه با دانشگاه و حوزه کار آفرینی و علی خوانی و شریفی و ادارت کمیته امداد و بهزیستی تشکر نمود.
وی گفت: واقعیت امر این است که باید به سمت کارآفرینی حرکت کرد؛  و به نظر من، در کشور از مدرک سازی گذر نمود. مدرک بدون مهارت در جامعه امروز کاربردی ندارد؛ و بسیاری از جوانان ما که بیکار هستند؛ اینها افرادی هستند که با مدرک بالا بیکار هستند و شاید انتقادی است که به سیستم آموزشی کشور وارد است؛ ما صرفا به سمت مدرک سازی تا کار آفرینی رفته ایم؛ امّا خوب حرکت هایی که شروع می شود هر چند کوچک به نظر من، وارده ی امیدی برای ما و علی الخصوص در جامعه و بین مردم و جوانان است.
فرماندار گناباد اظهار داشت: اینکه ما با برگزاری همایش و نشست ها و اقدامات عملی در کنار این اقدامات فرهنگی بیاییم تحصیل کرده و کسانی که مدرک تحصیلی و علم آن را دارد، را سوق دهیم به سمت مهارت آموزی؛ که به عنوان یک کار آفرین در آینده باشد، بسیار ارزشمند است .
وی افزود: در شهرستان در همین حوزه کارهایی خوبی انجام شده، و بخصوص من استقبال کردم، از کاری که در بحث کار گردشگری شروع شد و ادامه آن جوانان ما در حوزه مجازی ورود پیدا کرده اند؛ که کارآفرینان حمایت کنند.
وی بیان داشت: چون یک چرخه هست و حلقه هایی است که باید تکمیل شود اگر این حلقه ها تکمیل نشود، قطعا صرف مهارت آموزی نیز نباشد باز هم منجر به کار آفرین نخواهد شد. چرا که آن کار آفرین نهایتا آن تولیدش را به فروش برساند.
کار آفرین باید همان طور که علم و مهارتش را آموخته است و نهایتا یک برون دادی از تولید و عرضه هست آن تولید را بتواند عرضه نماید و به فروش برساند در غیر این صورت با مشکلات جدیدی مواجه می شود.
فرماندار گناباد ادامه داد: امروزه فضای مجازی یکی از مهمترین حوزه هایی است که ما می توانیم در مبحث تجاری سازی از این موضوع استفاده نماییم؛ در کشور ما هر چند جدید ولی نمونه های موفقی داریم که توانسته اند در عرصه فضای مجازی یک بازار بسیار گسترده ای را ایجاد کنند حتی در شهرستان گناباد سایت مجازی فروش را ما داشتیم ؛که پارسال شروع به کار کرد که طی صحبت هایی خیلی هم موفق بوده است یعنی تجارت در فضای مجازی خیلی موضوع جدی است که ما باید به آن توجه کنیم.
وی افزود: بحث گردشگری و صنایع دستی یکی از مقوله های مهم است و ما اگر بخواهیم به سمتی برویم که گردشگری ما منتج به آورده اقتصادی و اشتغال ... این شهرستان شود.
بهتر است تجاری سازی کینم در مبحث گردشگری را این اقدام، اولین گامی است که می تواند مکمل ما در تمام کارهایی، و در حوزه صنایع دستی باشد. چرا که صنایع دستی گناباد با سابقه 5000 ساله در مورد تجاری سازی هیچ اقدامی نشده است؛ این نکته ای است که باید بدان توجه شود که این صنعت با این قدمت چرا هنوز از این دیواره های این شهر به صورت تجاری بیرون نرفته است. شاید کسی گذری؛ با شناختی که دارد خرید نماید. اما متاسفانه ما در شهرستان، خیلی از جاها می بینیم کالاهای همدان و... به فروش می رسد در عین حال که ما سابقه کاری مان در این حوزه بیشتر است و یک انباشت تجربه در این حوزه داریم و طرح های ما بصورت جهانی مخصوصا در سفال می باشد؛ به همین خاطر در راستای تجاری سازی و برند سازی بسیاری از محصولات صنایع دستی و گردشگری این سایت می تواند بسیار موثر باشد.
در کنار این من تاکید می کنم که سازمانی را  برای تکمیل و پشتیبانی این چرخه ایجاد کنید؛ بسیار مهم است. حتما خدمات سایت همانطور که آنلاین است باید از نظر پشتیبانی هم آنلاین باشد؛ و با دقت و حساسیت کار پیگیری شود؛ اگر بتوان کار را با پشتیبانی بالایی این کار را ادامه دهید در آینده یکی از سایت های پر فروش در سطح ملی و حتی بین المللی می شود ؛ هدف گذاری که می کنید هدف گذاری بسیار بالایی باشد که آینده آن بسیار روشن باشد.
وی با تاکید برهدف گذاری بالا، بیان داشت: سیستم پشتیبانی نیز سیستمی قوی در نظر بگیرید در شروع کار در آمدزایی پایین خواهد بود ولی حتما موفق و به نتیجه خواهید رسید. بسیاری از بازارهای مجازی بازاری است که زمان و مکان نمی شناسد؛ این دو عنصر مهمی در موفقیت تجاری است و تاکید بر این می شود؛ که دقت و هدف گذاری بیشتر و بلندمدت نمایید و این کار نیز بحث اشتغال زایی صنایع دستی شهرستان علاوه بر منافع مالی و همچنین در آینده نیز نشان و برندی در حوزه گردشگری باشد.
محصولات سایت Gonabadvitrin.ir و یا Gvitrin.com به صورت آزمایشی است و در روز چهارشنبه جلسه ای توجیهی برای هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی برگزار خواهد گردید و برای اجرای سایت با بازرگانان مشهد نیز پیگیری هایی مجدد خواهد شد؛ این سایت قنات پیمایی مجازی در آینده خواهد داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد