تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 2 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الإثنين 6 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

برگزاری مجلس ترحیم شهید عرصه رسانه از طرف دانشگاه آموزش عالی شهرستان گناباد

مجله باران کویر؛ در مراسم ترحیم شهید محسن خزایی که از طرف آموزش عالی گناباد در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان برگزار گردید؛

نماینده ولی فقیه درباره مقام معنوی ایشان با بیان احادیث و قرآن ایراد نمود و گفت: شهید بسیجی مصداق کسانی است که شناخت درست و اقدام به موقع، بزرگترین منکر در استکبار جهانی که نمایندگان آن در سوریه و عراق ، یمن، افغانستان به خود نمایی می کنندانجام می دهند.
دومین ویژگی این بزرگوار شهید عرصه رسانه است و هر کدام از اینها را میتوان تطبیق نماییم به افرادی که در کربلا حضور دارند؛ این شهید بزرگوار دنبال پیروان امام و پیروان دشت کربلا حرکت کرد.
وی با اشاره به زمان اسارت اسیران در کربلا درباره ایشان گفت: آیا امروز در مقابل فضایی استکباری و غول جهان استکباری می شود فضا را تغییر داد؛ فضایی که بر علیه جامعه اسلامی و علیه تشکل شیعه، اسلام هراسی، پیغمبر هراسی و...است؛ به نظر بنده کار مجاهدانه ای که این شهید بزرگوار در عرصه رسانه انجام داد؛ این ویزگی به کربلا و پیام آوران دشت کربلا بر می گردد؛ که یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شهید بزرگوار است.
وی اذعان داشت: ویژگی دیگری که وی را شبیه حضرت ابوالفضل العباس می کند؛ می دانید شعار مدافعین حرم این است که « او عباس زینب شد». او مدافع حرم شد و در رکاب حضرت زینب (س) به شهادت رسید.
امروز جمعی که در عرصه منطقه در سوریه و عراق در حال شکل گیری است جریان بسیار مرموز و خطرناک که تشخیص آنرا، هر کسی از عهده آن بر نمی آید؛ و برای ورود به این عرصه بصیرت لازم دارد.
وی گفت: به نظر می رسد که تهدید هایی که در عرصه نبرد سوریه و دفاع از حرم اهل بیت انسان با آن موجه می شود؛ از تفسیر این کلام مقام معظم رهبری(ره) است که «امروز عرصه جنگ ما عرصه جنگ احزاب است» یعنی در سوریه نبرد حق و باطلی که اتفاق افتاده، جنگ قیامتی است. کفر با تمام قوا سوریه و عراق و در مقابل تمام اسلام و تمام فضایل انسانی وارد عرصه میدان شده است.
امروز عرصه جنگ احزاب است؛ که تمام احزاب  این شخصیت رهبری را در منطقه می داند عرض کردم طبق فرموده امام آن بسیجی که درخت تنومندی است؛ امروز ما میوه هایش را داریم می چینیم؛ امروز این درخت تنومند مصداق طیبه شده است؛ و شهید عرصه رسانه، مرحوم شهید خزایی یکی از میوه های شیرین درخت بسیج بود که حضرت امام (ره) حدود 30 سال قبل با دید بلندی که داشت: «ما باید به فکر حکومت جهانی و ایجاد هسته های مقاومت در سراسر دنیا باشیم» عرصه جنگ، عرصه حساسی است. شهید خزایی با جبهه جهالت جنگید؛ چقدر بین جاهلان خوارج و داعشی ها  شباهت است، گردن شیعه ها را قطع می کنند در حالی که قرآن می خوانند.
به نظر بنده اینها همان زباله ها و پسمانده های خوارجی هستند که در جنگ خوارج و نهروان از دم تیغ امام علی (ع) عبور کردند. به نظر شما، امروز جریان استکبار با دنیای اسلام چه کرده؟ دنیایی که پتانسیل بسیار بلایی را دارد؛ جمعیت بسیار عظیمی از نظر جغرافیا در اختیار دارد؛ از نظر انرژی 70% انرژی دنیا دست مسلمانان است. چرا باید بدبختی را نظاره گر باشیم و دشمن جهالت را به جامعه اسلامی تزریق کند؛ و به جایی که سلاح خودشان را به طرف استکبار و اسرائیل و آمریکا نشانه روند به طرف خودی ها نشانه گرفته اند. جنگیدن با کسانی که اهل قرآن و نماز شب هستند بسیار سخت است؛ و این جنگی که در سوریه در حال شکل گیری است نتیجه جدایی قرآن از اهل بیت است؛ ایجاد فرقه وهابیت خبیس و به نظر بنده  وهابیت و آل سعود میدان دار منطقه است. در وسط این مثلث شوم که در یک ضلع آن اسرائیل و ضلع آمریکا و در ضلع دیگر انگلیس که دارن بازی می کنند عروسک خیمه شب بازی ال سعود است.
نقض حقوق بشر علیه ایران است؛ کسانی عاشورا مارا به صدر اسلام می برند و باعث کنار گذاشتن اهل بیت می شوند به گروهایی تقسیم نمود: یکی خائنین حمال گروه دیگر شریک ظلم است.
در پایان افزود: آنچه که در فقه و سیاسی وارد شده است؛ ناگزیر مورد ظلم واقع شده است، آیا می توان این ظلم راببینیم امّا بی تفاوت باشیم و نه مثل شهید خزایی احساس تکلیف کنیم و حرکت کنیم؛ چرا نسبت به جامعه اسلام بی تفاوت شده ایم؟ که جامعه استکبار این همه قدرت و استعداد را تکه تکه کردن و به جانشان انداختن؛ حضرت امام فرمودند من چیزی را از مسئولین می خواهم که مردم دارند و آنها ندارند؛ آن بصیرت است.
و به همه کسانی که در جلسه حضور داشتند؛ سفارش پدر به فرزند شهید عرصه رسانه ادامه داد؛ و گفت: پدرم مقید بود و تاکید و تکلیف می کرد که رهبر انقلاب را تنها نگذاریم.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد