تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

امام جمعه گناباد: دشمنان ازهر ترفندی برای ضربه به فرهنگ استکبار ستیزی بهره می گیرند

گزارش مجله باران کویر؛ حجت الاسلام حسن صادقی نسب درخطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) افزود: استکبار جهانی از گسترش فرهنگ عاشورا و اربعین که همانا فرهنگ ظلم ستیزی است،

می ترسند و رسانه های وابسته به آنها حرکت بزرگ راهپیمایی 20 میلیون نفری اربعین را منعکس نمی کنند.
وی اظهار کرد: استکبار جهانی از بیداری ملت ها می ترسد و با توطئه های مختلف برای حذف فرهنگ مبارزه با ستمگران و ظالمان استفاده می کند و گاهی اوقات با همکاری نوکرانشان درصدد حذف فرهنگ جهاد از کتاب های درسی دانش آموزان در سطح جهانی هستند.
وی همچنین از کاروان های پیاده اربعین به عنوان اردوهای تربیتی یاد کرد که ضمن ناامید کردن دشمنان ، درس ایثار و ولایت مداری، مهربانی، خدمت به خلق، صبر و تواضع، اخلاص، نماز اول وقت، توسل و اتحاد و همبستگی را به شرکت کنندگان می آموزد.
خطیب نماز جمعه گناباد اظهار کرد: دشمنان باید بدانند که نام امام حسین(ع)، عاشورا و اربعین حسینی حماسه ساز و حماسه آفرین است و هر ملتی که راه و رسم حسینی را شناخت به هیچ وجه زیر بار ظلم نمی رود.
وی همچنین با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیجیان خالصانه و بدون هیچ ادعایی از اسلام و ارزش های دینی پاسداری می کنند و باید فرهنگ بسیجی شامل ایمان، اخلاص، شجاعت، تلاش و خدمت در بین مردم نهادینه تر شود تا چشم طمع دشمنان و مستکبران از کشورمان دور شود.
حجت الاسلام صادقی نسب درآمد به دست آمده از راه تقلب، گرانفروشی ، کم فروشی و فریبکاری را از مصادیق باطل عنوان کرد و گفت: انحراف ها و تبه کاری های بزرگ بیشتر به صورت تدریجی اتفاق می افتد و باید از عوامل بستر ساز آن پرهیز کرد.
شهرستان گناباد در فاصله 287 کیلومتری مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.
منبع ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد