تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 3 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 23 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بزرگترین رویداد استارت آپ ویکند گناباد در مجتمع آموزش عالی به کار خود پایان داد/ تجلیل از برگزیدگان

نخستین و بزرگترین رویداد استارت آپ ویکند گناباد به میزبانی مجتمع آموزش عالی برگزار شد و شب گذشته مراسم اختتامیه این رویداد با حضور دکتر نجاری رییس دانشگاه گناباد، مهندس علیخانی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای، معاونان و دیگر مسئولان این دو نهاد و تعدادی از دانشجویان دانشگاه گناباد برگزار شد.
رییس مرکز فنی حرفه ای گناباد در این خصوص گفت" هدف از برگزاری این دوره ها جمع آوری ایده های جدید در حوزه محتوای الکترونیک و روش های جدید آموزش مجازی در بخش مهارتی بوده که در این دوره  طرح های برتر و خلاق به جشنواره ملی محتوای الکترونیک با طعم مهارت، راه خواهند یافت.
مهندس علیخانی افزود " این رویداد با همکاری و تعامل مجتمع آموزش عالی گناباد در دو روزمتوالی و با حضور چشمگیر دانشجویان برگزار شد.
دکتر نجاری رییس مجتمع آموزش عالی گناباد  در اختتامیه این مراسم ضمن اشاره به تعامل و همکاری و تفاهم های بسیار سازنده مابین مرکز فنی و حرفه ای  و تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این رویداد افزود" مرکز فنی و حرفه ای با امکانات مناسبی که در اختیار دارد می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات در خصوص کسب مهارت ها در حوزه عملی باشد و سعی می شود با برگزاری این گونه دوره های مهارتی به سوی اهداف دانشگاه کارآفرین گام برداریم.
در پایان این مراسم از 3 گروه برتر با اهداء لوح سپاس و جوایز نفیس تقدیر شد و.
در حاشیه این مراسم مسئولین شرکت کننده از نمایشگاه کتاب که از سوی امور فرهنگی دانشگاه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در محل ساختمان معاونت آموزشی برگزار شده بود ، بازدید نمودند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد