تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 2 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الإثنين 6 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

کاهش کتابخوان در شهرستان گناباد

به گزارش خبرنگار مجله باران کویر ظهر سه شنبه ۱۱ ابان جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با حضور حجت الاسلام والمسلمین صادقی نسب امام جمعه گناباد و محمد علی نبی پور فرماندار گناباد و مسئولین دیگر شهرستان در محل کتابخانه امام جعفر صادق برگزار شد.
امام جمعه گناباد گفت: کمبود فضای کتابخوانی در شهرستان نیست؛ بلکه تعداد کتابخوان در شهرستان کم است؛ اهمیت کتاب و کتابخوانی در خطبه های نماز جمعه همیشه مورد تاکید است؛ و هر هفته کتابی را در مصلی معرفی می گردد؛ و اکنون نمایشگاه کوچکی در جلوی مصلی و حوزه علمیه برقرار است که برای ترویج کتاب و کتابخوانی به نمایش گذاشته می شود.
اصغرزاده مسئول کتابخانه امام جعفر صادق گفت: کتاب محضر ایت ا..بهجت را معرفی کرد؛ که محتوای این کتاب برگزیده کلاسهای ایت ا... بهجت بود.
وی افزود: نوسازی تجهیزات کتابخانه و ابیاری فضای سبز کتابخانه با اب غیر شرب و هماهنگی ورودی کتابخانه با فضای داخل کتابخانه از مسئولین حاضر تقاضا نمود.
 مظلوم رئیس اداره کتابخانه های شهرستان در ادامه افزود: برای بحث گرمایش و و شیفت های کتابخانه ها و تابلو اعلانات بیش از یکی را در این مکان نصب شود؛ را تقاضا نمود.
وی پیشنهاد داد که کتاب را در دانشگاهها معرفی گردد؛ و همچنین مکان نماز گزار در بعضی از کتابخانه ها تعبیه نشده است.
وی گفت: کتاب را قطره ای از دریا معرفی کرد؛ و روز ۲۴ ابان ماه را تاریخ عضویت رایگان در کتابخانه ها اعلام نمود.
محمد علی نبی پور فرماندار شهرستان بیان داشت: تجهیزات کتابخانه از قبیل: روکش های میز و صندلی ها به روز خواهد شد. گلباف رئیس دانشگاه پیام نور نیز امادگی خود را برای جشن کتاب و تقدیر از کتابدارها و کتابخوان ها در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور گناباد اعلام داشت.
نماینده اداره ارشاد اظهار داشت: خادمین چاپ و نشر تجلیل شد؛ تبلیغات محیطی نیز صورت گرفته است؛ اهدای کتاب،  و بازدید از کتابخانه ها، و ایجاد نمایشگاه کتاب را از اقداماتی ارشاد بیان کرد.
کتابخانه امام جعفر صادق دارای ۲۰۰۰ متر مربع زیربنا است؛ و اعضا این کتابخانه حدود 140 نفر می باشد  و ۱۶۰۰ نسخه کتاب در آن موجود است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد