تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تصویب راه اندازی ارزیاب گمرکی در گناباد

به گزارش مجله باران کویر، در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت و مبازره با کالای قاچاق در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید؛

یکی از ضروریت های گناباد در حوزه مبارزه با کالای قاچاق راه اندازی ارزیاب گمرکی می باشد تا علاوه بر رفع مشکلات رسیدگی به پرونده های قاچاق صادرات تولیدکنندگان گنابادی تسهیل شود؛ در این زمینه زیرساخت های لازم تا پایان هفته فراهم خواهد شد .

اقدامات لازم را برای کاهش هزینه مرغداری ها صورت گیرد و 80 مرغداری را به سوخت گازی مجهز نمایند؛ بنابه مشکلات منطقه ای آنها 2 تا 3 مرغداری از سوخت گازی بهره مند هستند و باقی مرغداری ها از سوخت فسیلی استفاده می نمایند.

محمد علی نبی پور فرماندار شهرستان گناباد با تاکید بر مبارزه با کالا های قاچاق گفت: دولت به این موضوع حساسیت دارد؛ مبارزه با قاچاق کالا در راستای اقتصاد مقاومتی است. نظارت بیشتر سعی کاهش قاچاق در سطح شهرستان و علی الخصوص ورودی شهرستان از استانهای دیگر باشد

وی گفت: در نیمه دوم امسال مرحله جدیدی از مبارزه با کالای قاچاق شروع شد، و آن بحث مبارزه با کالای عرضه در حوزه صنوف است؛ که درشهرستان از طریق گروههایی شکل گرفته است؛ و کارهایی را از طریق اتحادیه ها و یا مجموعه صنعت انجام داده اند. اگر قاچاق کنترل شود؛ قدم بزرگی برای حمایت از تولیدات داخلی برداشته می شود.

محمد علی نبی پور اظهار داشت: شهرستان، در ایام محرم با پدیده قاچاق برنج مواجه شده بود؛ برخی با نام هزینه برنج در هیئت های عزاداری به این مبحث ورود یافته بودند که با هوشیاری نیروی انتظامی و نیروهای مختلف پیگیری هایی صورت گرفت ؛ البته مقدار این قاچاق خیلی اندک بود.

وی گفت: نامه ای را که به آن پرداخته شد بحث انبارهای مشکوک بود که نیروی انتظامی و صنعت و معدن به صورت تخصصی با همکاری یکدیگر انبارهای حاشیه شهر را پایش و توجه نمایند، ؛ در صورتی که این انبارها تبدیل به انبارهای قاچاق کالا شده باشد برخورد لازم با انها انجام شود.

قانون نیز دست قضات و سازمان تعزیرات را باز گذاشته است؛ حتما در شهرستان رصد شود که قاچاق در این شهرستان صورت نگیرد؛ چون احتمال دارد، انبارها به صورت بار انداز استفاده شود و بعد از ورود به استان این کالا ها در مرکز توزیع می شود.

سه مجموعه وحتی اتحادیه ها گزارشی را نیز از حوزه ها ارائه دهند. برخی از کالا ها از لیست سیاه خارج و به حوزه صنعت و معدن ارسال شد؛ باید این موضوع توجه شود که پرونده هایی درباره این موضوع شکل نگیرد. در حوزه تولید و اسیب شناسی بحث قاچاق کالا در سطح کشور و استان و شهرستان اشباع است و الان در راستای اقتصاد مقاومتی مبحث مبارزه کالاهای قاچاق را با همکاری حوزه ها و نهاد هاعملیاتی نمایند.

قاچاق کالا در شهرستان از 6 مورد بررسی 2 مورد تخلف که 1220 نخ سیگار به ارزش 148 میلیون ریال کشف و ضبط شد

کشف مشترک با معاون بهداشت و درمان 6 مورد بررسی شده است مقداری متانول در چند مورد محدود از عطاری ها کشف گردید؛ در طی 6 ماهه اول 27 پرونده مورد کالای قاچاق به ارزش760 36 میلیون ریال تشکیل و تحویل سازمان املاک تملیکی شد.

گشت مشترک با معاونت استاندارد که اعانه تقلبی 5 مورد که 1 مورد تخلف کشف شده است.

تعداد کشفیات ورودی های شهرستان از جلسه قبل تا کنون به شرح ذیل است: 17 تن و800 کیلو گرم پیاز زعفران؛ 21 هزار نخ سیگار؛4590 متر پارچه؛ 50 دستگاه تلفن همراه؛ 300 دستگاه صوتی و تصویری؛ 12500 قرص آرام بخش و قوای جنسی؛ 280 کیلو گرم آرد؛ 1500 کیلوگرم برنج؛ 560 برنج نرم؛ 30 شکلات

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد