تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

قنات قصبه بهترین فرصت گردشگری گناباد است

به گزارش مجله باران کویر؛ جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در جمع ارگان ها و علاقمندان و صاحب نظران حوزه میراث فرهنگی و گردشگری این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه شهرستان گناباد حجة السلام حسن صادقی نسب با تاکید بر پیگیری مشکلات میراث فرهنگی گناباد گفت: باید مبحث  اشتغال را در حوزه گردشگری راه اندازی نمود؛ و باید مشکلات  برداشت زعفران این شهرستان را نیز همچون مشکلات دیگر پیگیری نمود.
مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی، زارع صفت؛ با تاکید بر داشته های تاریخی و گردشگری گناباد افزود: باید برای داشته های تاریخی این شهرستان برنامه ریزی نمود؛ سایر ارگان ها نیز باید به بخش گردشگری توجه نمایند؛ و توجه به قنات قصبه گناباد را محور توسعه طبیعت گناباد است و باید از این فرصت قنات قصبه گناباد به بهترین نحودر این منطقه استفاده کرد و تکمیل خدمات گردشگری حول محور قنات قصبه صورت گیرد.
وی افزود: می توان از مفاخر گناباد و دانشگاهها و فرهنگ و اداب و رسوم در پیرامون قنات قصبه استفاده کرد؛ و توجه گردشگران زیادی را به قنات قصبه معطوف نمود؛ و بناهای تاریخی دیگر این شهرستان را به گردشگران شناساند؛ و موجب رونق صنایع دستی این شهرستان شد؛ بتوان شرایط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بهتری را ایجاد نمود.
 مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: جشن ملی قنات های سطح کشور در گناباد برگزار خواهد شد؛ دبیر خانه قنات قصبه و پایگاه پژوهشی قنات قصبه در این شهرستان شکل گرفته است.
محمد علی نبی پور فرماندار در ادامه افزود: امسال باید رونق اقتصادی انجام شود؛ و راهی جز رونق اقتصادی نیست وکارهایی که دولت در حوزه واحدهای تولیدی و تسهیلات ارائه  شده، به واحدهای کشور ۱۲۰۰۰ واحد رسیده است.
وی گفت: در بحث اب زعفران ها تصمیم بر این شد که اب بها یک سوم قیمت باشد. در رابطه با اربعین نیز، ستاد درباره این حوزه تشکیل شده است؛ و باید همه نهادها برای رفاه حال زائرین تلاش کنند. در خاتمه جلسه نیز به تعدادی از بانوان کتابخوان لوح تقدیر اهدا شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد