تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

گناباد یک میلیارد و پانصد ریال به عتبات عالیات کمک کرده است

به گزارش مجله باران کویر، صادقی معاون فرماندار گناباد در جمع خبرنگاران گفت: در گناباد دو برنامه در اربعین حسینی اجرا خواهد شد؛

یکی پیاده روی مردم از گناباد به کاخک و دومی اعزام مردم شهرستان به کربلا خواهد بود.
وی افزود: در کشور 200 میلیون تومان هزینه ای است که برای این سفر براورد شده است؛ که 80 % انرا مردم داده اند؛ و اوقاف روزانه برای 5000 زائر نهار و شام در نظر گرفته است؛ و در حال حاضر از گناباد دو ماشین اماده است ولی تا پنجشنبه احتمال افزایش زائران وجود دارد؛ به طور کلی 60 دستگاه از گناباد اعزام خواهد شد.
وی گفت: موکب حسینی از طرف خیران گنابادی در نجف اشرف و نزدیکی حرم مطهر حضرت علی(ع) در آستانه آیین اربعین شهادت حضرت سیدالشهدا(ع) برپا خواهد شد.

وی همچنین ادامه داد: افراد سودجو با وعده انتقال زائران اربعین به خاک عراق اقدام به دریافت مبالغی از آنان نموده و بعد از عزیمت زائران به نقاط مرزی به انچه  که گفته اند عمل نمی کنند و این مساله سردرگمی زائران و مشکلات فراوان برای آنان به همراه دارد.
وی از زائران و عزاداران حسینی خواست؛ برای عزیمت به عراق و شرکت در کاروان پیاده زائران اربعین در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام نموده یا به دفاتر و کاروانهای مجاز مراجعه کنند.
ابدالجواد سمائی گفت: تاکنون گنابادیها یک میلیارد و 500 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی برای پذیرایی از عزاداران در قالب این موکب پرداخت کرده اند.

وی ادامه داد: در مدت 7 روز بطور روزانه از 10 هزار نفر به صرف صبحانه و شام و 15 هزار نفر به صرف چایی در موکب حسینی خیران گنابادی در نجف اشرف پذیرایی می شود.
 150 نفر کارگر و متخصص و استادکار در بخشهای مختلف از ابتدای سال جاری تاکنون برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات و اجرای پروژه های عمرانی کربلا، نجف، کاظمین و سامرا به عراق اعزام شدند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد