تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 2 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الإثنين 6 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 22 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

رتبه 6 مشارکت مردم شهرستان گناباد در سرشماری نفوس و مسکن در استان

به گزارش مجله باران کویر، در نشست خبری فرماندار شهرستان گناباد با خبرنگاران این شهرستان؛ از طرح اجرا شده، سرشماری عمومی نفوس و مسکن در فرمانداری گناباد خبر داد.


نبی پور فرماندار شهرستان گناباد گفت: برنامه ریزی های هر ساله کشور بر اساس امار صورت می گیرد؛ و گناباد در بین 28 شهر استان، رتبه ششم را کسب کرده است؛ این در حالی است که از 14 هزار و ۸۳۸ خانوار گناباد در سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبت نام نموده، میزان مشارکت اینترنتی 54/7 درصد جمعیت شهرستان را شامل شده است.
وی از افراد و شوراها و دهیارها، ادارات و نهاد ها، دفاتر پیشخوان مردم شهرستان گناباد که با این سرشماری همکاری نمودند  تشکر و قدردانی نمود؛ و افزود: در سرشماری که از  25 / 8 /95 تا 25/ 9 / 95 با مراجعه حضوری به مأموران این حوزه اغاز گردید؛ که مجموع مسئولان و دست اندرکاران سرشماری در گناباد را 40 نفر ذکر و بیان کرد؛ و از این تعداد 25 مامور سرشماری در 74 حوزه در مناطق شهری و روستایی از 30 مهر ماه به مدت یک ماه به انجام سرشماری حضوری می پردازند.
فرماندار گناباد افزود:  در سرشماری امسال بدلیل همکاری مردم بصورت اینترنتی تعداد ماموران 50 درصد نسبت به سرشماری سال 1390 کاهش یافت.
وی اذعان داشت: جشن ملی قنات در هفته دوم اذرماه برگزار خواهد شد؛ همچنین راه اندازی و تجهیز کارگاه کتابخانه، این هفته در زمین اهدایی از سوی شهرداری به مساحت 2100 متر مربع ساخته خواهد شد؛ و در روستاهای پر جمعیت، اعضای شورای از 3 به 5 نفر از امسال  افزایش خواهد یافت.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد