تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

امام جمعه گناباد: رمز سعادت جامعه اسلامی توجه به درسهای عاشورا است

به گزارش مجله باران کویر، حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه گناباد افزود:

حضرت سیدالشهدا(ع) و شهدای کربلا به ما درس ایمان، پایداری در دین، اخلاق نیکو، اهمیت ارزشها از جمله اقامه نماز و قرائت قرآن، محبت، ایثار، ولایتمداری، خدمت به مردم، امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با ظلم و ستم را آموختند و توجه عنایت به همین مفاهیم زندگی شخصی و اجتماعی ما را حسینی می کند.
وی ولایتمداری را از دیگر درسهای قیام عاشورا ذکر و بیان کرد: مردم کوفه در زمان قیام عاشورا در تبعیت از امام زمان خود ضعف نشان دادند ولی یاران امام حسین(ع) با اطاعت از آن حضرت در کربلا در دفاع از ارزشهای اسلامی افتخارات آفریدند.
خطیب جمعه گناباد ادامه داد: ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب با تبعیت از منویات امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی برابر توطئه های دشمنان ایستادند.
وی گفت: به برکت این ولایتمداری، عزت و استقلال بدست آمده از نظام جمهوری اسلامی امروز کشور ما اقتدار، امنیت و پیشرفت در بخشهای مختلف دست یافته است.
حجت الاسلام صادقی نسب افزود: قدرتهای استکباری و باطل که از رویارویی با جنگ سخت علیه نظام جمهوری اسلامی ناتوان هستند با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی و با استفاده از رسانه های وابسته به ترویج گناه، فسق، فجور و آلوده کردن جوانان پرداختند.
وی ادامه داد: باید بصیرت عمومی جامعه از جمله مردم در این زمینه افزایش یابد و با بازگو کردن پیام و وصیتنامه های شهدا و رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب ماهیت دشمنان و وارثان یزید بیش از پیش رسوا شود.
امام جمعه گناباد جلوگیری از توسعه و پیشرفت علمی و اقتصادی مسلمانان را دیگر هدف شوم دشمنان ذکر و بیان کرد: ملتهای مسلمان و آزادیخواه جهان همواره تنفر و انزجار خود را از این اقدامها نشان داده اند.

منبع ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد