تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

پلیس مفتخر است؛ که خدمت گذار مردم، برای ایجاد نظم و امنیت است

به گزارش مجله باران کویر، دکتر نبی پور فرماندار شهرستان گناباد به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی بیان داشت:

امنیت و اسایش یکی از نیاز ها و امیال انسان است؛ برای ایجاد نظم وامنیت از بدو زندگی اجتماعی بشر قوانین و مقرراتی را اتخاذ نمودنده است.

هر جامعه ای برای توسعه و پیشرفت باید نظم و امنیت را درون خودش ایجاد کند. قطعا جامعه ای بدون قانون نه توسعه پیدا می کند و نه پیشرفتی در ان بوجود می اید؛ و زندگی بشر هم بدون نظم و امنیت در طول تاریخ موفقیتی را بدست نیاورده است.

وی افزود: امروز اگر نظام جمهوری اسلامی در عین حالی که با دشمنان قسم خورده ای روبرو است از یک نظم و امنیتی برخوردار است و مردم در اسایش و ارامش زندگی می کنند این نظم و امنیت و اسایش مرهوم تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی، نظامی این کشور است؛ و در اصل مرهون حضور پر رنگ مردم در فعالیت ها و در مباحث مختلف است و اگر حضور و مشارکت مردم نباشد هیچ نظمی پایدار نخواهد بود.

زمانی که ما می توانیم در کشور و در جامعه امنیت، اسایش ونظم ایجاد کنیم که شهروندان به قوانین گردن نهانده و مشارکت کنند.

پلیس مفتخر است؛ که خدمت گذار مردم، برای ایجاد نظم و امنیت است و اگر مشارکت مردم نباشد قطعا این نظم در درون وبیرون نمودی پیدا نمی کند.

فرماندار گناباد گفت: اگر رئیس جمهور ما امروز به سازمان ملل می رود و با افتخار در برابر بسیاری از کشورهای بزرگ و مسئولین کشورهای بزرگ، و در نشست هایی از مواضع ایران در سطح بین المللی حمایت می کند؛ این به واسطه حضور مردم و تلاش و کوشش امنیتی، انتظامی، دیپلماتی بوده است. درون منطقه ای که جنگ و اتش و درگیری هست؛ این کشور به مانند کشتی ارام در مسیر این توسعه حرکت می کند.

وی افزود: همه حوادث به دو پایه و اساس استوار است:

1- حضور و مشارکت مردم

2- حرفه ای و دقت و تلاش نیرو های نظامی و امنیتی و انتظامی

هنوز از زمان انتخابات مدتی نگذشته است، اما با یک رقابت بسیار دوستانه در اوج ارامش و نظم وامنیت این انتخابات برگزار شد؛ و این مرهوم تلاش نیروی انتظامی و حضور مردم است. هوشیاری پلیس امروز بر هیچ کس پوشیده نیست. نیروی انتظامی به حوزه های مختلف ورود پیدا کرده است؛ و با حضورش در ابعاد اقتصادی و ... امنیت برقرار کرد. امروز پلیس ما یک پلیس حرفه ای است و تلاش ها و کوشش های انجام شده، جای تشکر دارد.

وی افزود: فضای مجازی یکی از مهمترین حوزه ها است؛ که اگر دقت نشود، شاید این فرصت مهم تبدیل به تهدید بشود، خوشبختانه با حضور نیرو های حرفه ای، فضای پیشرفته هم رصد می شود، همه این اقدامات و تلاش ها با حمایت دستگاههای سیاسی و اداری است.

وقتی برخی به دولت 11 انتقاد می کنند که چرا دولت و رئیس جمهور تاکید بر این داشت که کشور و شهر را پلیسی نکند، ما با حضور نیرو های انتظامی برای ایجاد امنیت، تلاش نمودیم؛ و دولت نیز با افزایش اعتبارات نیروهای مسلح برقدرت ان افزوده است.

در جامعه با حضور فیزیکی، احساس امنیت به وجود می اید. امنیت مانند یک شمشیر دولبه است؛ باید هم حضور نیروی امنیتی و انتظامی و هم احساس امنیت در شهروندان وجود داشته باشد؛ احتمال دارد؛ در کشور و منطقه ای حضور ما از نظر انتظامی و فیزیکی چشم گیر باشد؛ و مردم نیز احساس امنیت نکنند؛ پلیس در سال های اخیر تلاش نموده است،که علاوه بر حضور نرم افزاری، در حوزه های مختلف؛ این نظم و امنیت و اسایش روانی را به مردم منتقل کند.

کیانی رئیس نیروی انتظامی شهرستان گناباد افزود: عملکرد نیروی انتظامی به شرح زیر است:

1- مواد مخدر نسبت به سال 94 در این 6 ماه 40 % از کشفیات افزایش یافته است؛ ولی سرقت منازل بیشتر بوده است که باید مجموعه شهرستان دست به دست هم دهد، و بعد نیروی انتظامی اقدام نماید؛ درباره فضای مجازی، با ناجا هماهنگ شد؛ و موافقت ناجا را درباره افتتاح پلیس فتا گرفته شد؛ 25% کشف تجهیزات ماهواره ؛  33% مجروحین درون شهری و 35 % افزایش برون شهری وجود داشته است؛ و 2127 در پاسگاه ها پرونده ها درشهرستان تشکیل شد، 653 تعداد وقایع درون و بیرون شهری است. 218 سایر موارد، 413 تماس شهروندان به 118 بوده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد