تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

مجلس به نحوه تخصیص ۱۴ میلیارد دلار یارانه ورود پیدا کند.

عضو #کمیسیون_اجتماعی_مجلس بایادآوری اینکه #مجلس در سال ۹۸ با هماهنگی #دولت ردیف خاصی با تعیین ۱۴ میلیارد دلار جهت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر به عنوان #یارانه_پنهان و آشکار تعیین کرد، از نبود تحقق این مهم در ۷ ماه گذشته امسال که هزینه‌های زندگی افزایش چشمگیری داشته، انتقاد کرد.
سلمان_خدادادی در گفت‌وگو با #خبرنگار خبرگزاری #خانه_ملت در مورد انتشار خبری از سوی #رئیس_کمیته_دستمزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور مبنی بر اینکه بر اساس آمارهای مرکز آمار انستیتو پاستور ایران، #سبد_معاش_خانوار در شهریورماه از مرز 8 میلیون تومان عبور کرده است، گفت: در گذشته بر اساس آمار خانواده‌هایی که در #تهران کمتر از چهار میلیون و پانصد هزار تومان دریافتی داشتند، زیر خط فقر زندگی می‌کردند، اما در شرایط کنونی به دلیل کاهش ارزش پول کشور، مشکلات در این زمینه افزایش یافته وخانواده‌ها به سطح درآمد بالاتری نیاز دارند.
نبود تحقق #وعده_دولت برای #توزیع سالانه 3 #سبدکالا بین اقشار آسیب‌پذیر
نماینده_مردم #ملکان در مجلس_شورای_اسلامی ادامه داد: رویکرد دولت در جهت #رفع_فقر در #جامعه باید بر اساس این آمار صورت بگیرد، کما اینکه در سال گذشته تصمیم دولت بر این بود که حداقل سه بار در طول سال #سبد_کالا ارائه دهد، اما در سال 97 یکبار انجام شد.
وی تصریح کرد: ما در سال 97 که ریاست کمیسیون اجتماعی را برعهده داشتم، جلسات متعددی با روسای سازمان_مدیریت_و_برنامه‌ریزی_کشور سازمان_اداری_و_استخدامی_کشوری کمیته_امداد_امام_خمینی(ره) سازمان_بهزیستی و وزیر_تعاون_کار_و_رفاه_اجتماعی برگزار کردیم که در پی آن قرار شد بر اساس لیست خانوارهایی که #قشر_کم_درآمد #جامعه محسوب می‌شوند، 3بار در سال سبد کالا جهت حمایت از آنها توزیع شود.
دولت باید بر اساس افزایش هزینه‌های زندگی برنامه مدونی جهت رفع نیاز اقشار آسیب‌پذیر داشته باشد.
خدادادی اظهار کرد: مجلس در سال 98 با هماهنگی دولت ردیف خاصی با تعیین 14 میلیارد دلار جهت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر به عنوان #یارانه پنهان و آشکار تعیین کرد، اما بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این مهم در 7 ماه گذشته محقق نشد.
نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بی‌توجهی دولت به این مهم باعث شد که نمایندگان بارها در این مورد به دولت تذکر دهند، چرا که دولت باید بر اساس افزایش هزینه‌های زندگی و کاهش درآمد مردم، برنامه مدونی جهت رفع نیاز اقشار آسیب‌پذیر داشته باشد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: این نکته را نباید فراموش کرد که مجلس، دولت را موظف کرده بود که با حذف یارانه بگیرانی که از تمکن مالی بالایی برخوردار هستند، اعتبارات این بخش را جهت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر بکار بگیرد، بنابراین لازم است مجلس برای تحقق این امر به طور جدی ورود پیدا کند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد