تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 27 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الجمعة 9 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 19 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

سرشماری داوطلبانه اینترنتی نفوس و مسکن در خراسان رضوی آغاز شد /کارمندان ملزم به ثبت نام اینترنتی

به گزارش مجله باران کویر، رضا جمشیدی گفت: سر شماری که از شنبه در سه مرحله اجرا می شود؛ مرحله نخست به صورت اینترنتی از سوم تا 24 مهر، مرحله اجرایی و میدانی از 25 مهر تا 25 آبان ماه و نیز مرحله تلفنی برای خانوارهای غایب انجام می شود.
وی افزود: سرشماری به صورت داوطلبانه و اینترنتی برای نخستین بار امسال انجام می شود و بر این اساس خانوارها می توانند در فاصله زمانی تعیین شده به سامانه www.sarshomari95.ir مراجعه و سئوالات را پاسخ دهند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی سئوالات را شامل 52 قلم اطلاعات مکانی، خانوار، هویتی، مهاجرتی، تحصیلی، شغلی، زناشویی، باروری و مسکن اعلام و بیان کرد: پس از اتمام ثبت نام دو نوع 'کد رهگیری و آماری' به شهروندان داده می شود که باید آنها را حفظ کنند.
وی ادامه داد: 'کد رهگیری' این امکان را به ثبت نام کننده می دهد که برای یک بار امکان ورود مجدد به سامانه و ویرایش اطلاعات را در صورت بروز اشتباه داشته باشد.
جمشیدی گفت: 'کد آماری' نیز باید ثبت و نگهداری شود و در زمان مراجعه مامور آمارگیر به منازل شهروندان آن را ارائه دهد که با ورود آن به سامانه از سوی آمارگیر ثبت اطلاعات در سامانه تایید می شود.
وی افزود: بر اساس ابلاغ نهاد ریاست جمهوری تمامی کارکنان دولت ملزم به شرکت در سرشماری به صورت اینترنتی هستند لذا مدیران دستگاهها باید موضوع را پیگیری نموده و گزارش آن را به ستاد سرشماری ارائه کنند.
مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 در خراسان رضوی ادامه داد: مسئولان روابط عمومی تمامی ادارات کل و شهرستانها هم موظف به رصد و گزارش دهی سرشماری اینترنتی دستگاهها هستند.
وی گفت: دهیاران نیز در این زمینه نقش فعالی دارند و در این چارچوب با اقدام دفتر امور روستایی استانداری، هماهنگی دهیاران، کمک خانه های بهداشت و دفاتر آی.سی.تی روستایی نسبت به ثبت نام اینترنتی روستائیان هم اقدام شده و کد رهگیری را به ستادهای شهرستانی ارسال خواهند کرد.
جمشیدی افزود: همچنین هزار و 500 جایزه برای ثبت نام اینترنتی در نظر گرفته شده که به قید قرعه به ثبت نام کنندگان اینترنتی تعلق می گیرد.

منبع : خبرکذاری ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد