تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تاکنون بیش از 15 میلیارد تسهیلات کم بهره به شهرستان گناباد اختصاص یافته است.

قربانی فرماندار شهرستان گناباد در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری فرا رسیدن اربعین حسینی را به حاضرین در جلسه تسلیت گفت، و از اهمیت و جدیت مجموعه در عرصه اشتغال تقدیر و تشکر نمود.
 وی افزود: در حوزه های مختلف دستگاه های اجرایی اعم از جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و ...کارهای خوبی انجام شده است که نشان از پویایی مجموعه ها را می رساند.
 فرماندار گناباد عنوان کرد:  بیش از ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات تا این لحظه در قالب تسهیلات کم بهره بابت اشتغال شهرستان تزریق شده است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم سهم بیشتری را از اعتبارات استانی کسب کنیم و اعداد و ارقام حوزه تولید و اشتغال خود را بالا ببریم.
  وی ادامه داد: ما به دنبال اعداد و ارقام سازی نیستیم به دنبال اشتغال پایدار که به افرادی که تسهیلات داده می‌شود چند نفر را جذب اشتغال پایدار نمایند.
 قربانی اظهار داشت: کشور ما شرایط اقتصادی سختی را دارد و به نحوی مضایقی را استکبار جهانی بر ضد نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرده است که هدف آنها این است که ما را به زانو در بیاورد که در همین کارگروه کارها به نحو احسن انجام می شود و هیچ وقفه ای در خدمت رسانی وجود ندارد که این نشان از عزم جدی کارگزاران نظام، مجموعه اجرایی و مجموعه دولت تدبیر و امید را می رساند.
 فرماندار گناباد عنوان کرد:  تسهیلات باید به کسانی داده شود که آشنایی با موضوعات داشته باشد و آموزش را کسب کرده و فرصت خوبی است تا در جهت اشتغال پایدار گام برداشته شود.
 وی اعتبارات شناور استان را مهم دانست و افزود: درحوزه گلخانه ها و اراضی بلااستفاده که وجود دارد فرصت خوبی است تا از ظرفیت تسهیلات شناور در راستای رونق شهرستان استفاده کنیم.
 وی اذعان کرد: در راستای اهمیت موضوع اشتغال و اینکه سرمایه گذاران زیادی حضور پیدا می کند دفتر سرمایه گذاری و اشتغال در مجموعه فرمانداری تشکیل شده است و از کارشناسان خبره فرمانداری در راستای اشتغالزایی نهایت استفاده را خواهیم برد.
 مهندس قربانی در پایان تصریح کرد: رونق سرمایه‌گذاری در شهرستان رو به بهبود است و طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی آقای استاندار محترم ثمرات خودش را نشان می دهد که ۱۶ طرح مثلث توسعه اقتصادی احصاء شده، که ۴ طرح در حوزه صنعت و معدن به بهره برداری رسیده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد