تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

آغاز عملیات اجرایی قطعه اول باند دوم مهنه - گناباد

به گزارش خبرگزاری فارس از تربت حیدریه، خیرالله خادمی در مراسم آغاز عملیات اجرایی قطعه اول باند دوم مهنه - گناباد که امشب صورت گرفت، اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی و زیرسازی این منطقه ۵۰ درصد است که ایستگاه و  ۷ کیلومتر باقی مانده از پل به بهره‌برداری رسیده است.

 

معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت : ۱۰ کیلومتر قطعه ریلی تا دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد و با توجه به اینکه حوزه بزرگراه و آزاد راه در شرق کشور کم است، نزدیک به ۸۰ کیلومتر دیگر در جنوب خراسان رضوی باقی مانده است.

وی در خصوص مزایای این پروژه تصریح کرد : این پروژه در راستای توسعه کریدور ریلی شرق کشور و گسترش شبکه سراسری راه آهن به مناطق محروم احداث می‌شود.

خادمی افزود: اشتغالزایی ‌و کمک به توسعه و رونق اقتصادی و اجتماعی خراسان رضوی، برخورداری صنایع ‌معادن مهم منطقه از حمل و نقل ریلی از دیگر مزایای احداث این مسیر ریلی محسوب می‌شود.

معاون وزیر و مدیر شرکت ساخت و توسعه حمل ‌نقل کشور گفت: بزرگراه مهنه - گناباد ۶۷ کیلومتر است که تاکنون ۴۲ کیلومتر آن به صورت بزرگراه زیر عبور قرار گرفته و اکنون ۱۰ کیلومتر دیگر آن با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی پیشرفت فیزیکی عملیات اجرایی بخش‌های باقی مانده محور را ۸۲ درصد اعلام کرد و ‌افزود : به منظور اتمام عملیات اجرایی ۱۵کیلومتر باقی مانده از این محور را ۲۵۰ میلیارد ریال دانست. 

خادمی  راه آهن بیرجند - قاین را بخشی از کریدور شرق کشور معرفی و ‌اظهار کرد: راه آهن بیرجند بخشی از طرح عظیم راه آهن زاهدان- زابل - بیرجند -مشهد محسوب می‌شود که بندر مهم و حیاتی چابهار را از طریق مرز میرجاوه به کشور پاکستان از طریق مرزهای میلک-شمتیغ و دو غارون به کشور افغانستان متصل می‌کند.

عملیات اجرایی قطعه اول بلند دوم مهنه - گناباد به طول ۱۰ کیلومتر با حضور معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به بهره‌برداری رسید

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد