تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 9 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 29 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

مرزهای کشور خط قرمز ماست

معاون اول رئیس جمهور: مرزهای ایران اسلامی خط قرمز ماست و  به لطف مرزنشینان غیور و نیروهای مسلح، امن و از حفاظت کامل برخودار است.

 

 
۱۴:۳۷ اتصال ۱۰۰مدرسه عشایری و روستایی خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات
به گزارش خبرگزاري خبرگزاري صداوسيما ۱۰۰مدرسه عشایری خراسان جنوبی همزمان با روز ملی روستا و عشایر در سفر معاون اول رئیس جمهور، به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر گفت: این اقدام در راستای انعقاد تفاهم‌نامه بین وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات و آموزش‌وپرورش است.
سیفی افزود: بر اساس این تفاهمنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف است با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش تا پایان سال دوم اجرای قانون برنامه هوشمندسازی مدارس، امکان دسترسی الکترونیک (سخت‌افزاری ـ نرم ا فزاری و محتوا) به کتب درسی، کمک‌آموزشی، رفع اشکال، آزمون و مشاوره تحصیلی، بازی‌های رایانه‌ای آموزشی، استعداد سنجی، آموزش مهارت‌های حرفه‌ای، مهارت‌های فنی و اجتماعی را به‌صورت رایگان برای تمام دانش آموزان شهر‌های کمتر از بیست هزار نفر و روستا‌ها و حاشیه شهر‌های بزرگ فراهم کند.
 
۱۲:۱۰ جهانگیری: مرزهای کشور خط قرمز ماست
معاون اول رئیس جمهور گفت: مرزهای ایران اسلامی خط قرمز ماست و  به لطف مرزنشینان غیور و نیروهای مسلح، امن و از حفاظت کامل برخودار است.
آقای جهانگیری در جمع مردم درح شهرستان سربیشه با بیان اینکه آمریکایی ها با همه قدرت خود به یک موضوع پی بردند، آزمایش کردند و قدرت جمهوری اسلامی ایران را دیدند افزود:  یک پهباد فرستادند که  به علت گوش ندادن به هشدارها، نیروهای مسلح آن را  ساقط  کردند و این موضوع اقتدار ایران را نشان داد که پهباد آمریکایی با تجهیزات ایرانی که آمریکایی ها معتقد بودند شناسایی نخواهد شد، شناسایی شد.
وی با تاکید بر اینکه مرز ایران مرز عزت است گفت: ما به شما مرزنشینان در شرق، غرب، شمال و جنوب می بالیم و امروز به سبب رشادت و صلابت شما مرزنشینان و به علت اقتدار نیروهای مسلح، منطقه مرزی درح سربیشه در جوار افغانستان که دشمنان می گویند  نا امن است، اما کاملا امن است و  امنیت آن چشم حسودان را کور کرده است.
معاون اول رئیس جمهور  با بیان اینکه هم اکنون در امنیت کامل در جوار مرز ایران و افغانستان با هم نشسته و گفتگو می کنیم گفت: شما مرزداران سرفراز هستید و  طرح های آمریکایی ها را به شکست کشاندید و امروز به ما می گویید که مشکلات بزرگ را حل می کنید.
جهانگیری افزود: مسئولان باید برای رفع مشکلات زیربنایی، چاره اندیشی کنند و هنر ما مدیران این است که گرد و غبار محرومیت را از مناطق کم برخوردار و به ویژه مرزی بزداییم.
 
 
۰۹:۳۰ ایران صادرکننده برق به کشور‌های همسایه
جهانگیری: ایران نه تنها در تابستان خاموشی برق نداشته، بلکه به کشور‌های همسایه برق صادر می‌کند.
معاون اول رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی به بیرجند از محمدشهر گفت: با وجود هجمه‌های وارده در خصوص اینکه امسال خاموشی برق خواهیم داشت، خوشبختانه خاموشی جدی برق در بخش‌های صنعت، برق خانگی و خدمات نداشتیم و بلکه صادرات برق هم به کشور‌های همسایه داشتیم.
آقای جهانگیری افزود: کشور‌هایی که در همسایگی ما به انرژی برق نیاز دارند از جمله عراق، افغانستان و پاکستان برق صادر می‌کنیم و هزینه آن را نیز دریافت می‌کنیم.
وی گفت: کشور ایران می‌تواند و شایستگی دارد قطب بزرگ تولید برق باشد و صادرات انجام دهد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد