تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
سه شنبه 3 بهمن 1396.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 7 جماد أول 1439.
تاریخ قمری :
Jan 23 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

لینک های مفید

 

 

 

 

 

اعضای شورای یک روستا در گناباد استعفا کردند

به گزارش باران کویر، یکی از اعضای مستعفی شورای روستای دلویی گفت: به رغم وعده مسئولان، روستای دلویی از تخصیص قیر رایگان برای آسفالت معابر محروم ماند.

هادی علیپور افزود: این در حالی است که قول300 تن قیر رایگان به این روستا داده شده بود اما پس از بررسی اداره راه و شهرسازی گناباد این مقدار به 125 تن کاهش پیدا کرد و آن هم تخصیص نیافت.

وی ادامه داد: اعضای شورای روستای دلویی حتی وثیقه 2 میلیارد ریالی برای جذب قیر رایگان را به پیمانکار مربوطه در شهرداری بیدخت واگذار کرده بودند.

عضو مستعفی شورای روستای دلویی گفت: عملیات زیرسازی آسفالت نیز با هزینه 500 میلیون ریال انجام شد ولی به دلیل اختصاص نیافتن قیر رایگان این زیرسازی هم بدون استفاده مانده و در حال تخریب است.

وی افزود: همچنین پیمانکار با وجود تعهد به آسفالت معابر روستا درخواست دریافت 600 میلیون ریال وجه نقد را قبل از شروع آسفالت دارد که تهیه آن از توان دهیاری دلویی خارج است.

رئیس بنیاد مسکن گناباد هم به تامین 125 تن سهمیه قیر رایگان برای روستای دلویی اشاره و بیان کرد: مبلغ 600 میلیون ریال درخواست پیمانکار برای هزینه های پخت و تهیه قیر زیرسازی و همچنین آسفالت معابر است.

محمد خطیبی افزود: تاکنون 25 روستای شهرستان گناباد از سهمیه قیر رایگان استفاده کرده اند و 17 روستای دیگر با وجود پیش بینی سهمیه به دلیل مشکلاتی همچون کمبود اعتبار برای تهیه آسفالت نتوانستند از این قیر بهره مند شوند.

بخشدار مرکزی گناباد گفت: یکی از پیمانکارها نتوانست سهمیه قیر رایگان را جذب کند لذا دلویی و 9 روستای گناباد از آسفالت رایگان محروم ماندند.

محمدرضا رضایی افزود: 300 تن از مجموع سهمیه قیر رایگان برای روستاهای گناباد به روستای دلویی اختصاص یافت ولی این سهمیه باید با پرداخت بخشی از هزینه آسفالت توسط دهیاری انجام شود که دهیاری دلویی توان پرداخت مبلغ را نداشت.

با پیگیری دولت یازدهم امسال یک میلیون تن قیر رایگان برای آسفالت مناطق روستایی سطح کشور اختصاص یافت که پنج هزار تن آن مربوط به شهرستان گناباد است.

گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

منبع : ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد