تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

جشنواره غذا، شیرینی و نان سنتی در گناباد برگزار شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: جشنواره غذا، شیرینی و نان سنتی با شرکت 12 روستای این شهرستان برگزار شد.

علیرضا شناسایی گفت: در این جشنواره که در محل اقامتگاه بومگردی ریو (بیدل) روستای هدف گردشگری ریاب برگزار شد شرکت کنندگانی از روستاهای باغ آسیا، بیلند، قوژد، ریاب، مند، فودنجان، بهاباد، رهن، کلات، دلویی، خیبری و بیهود حضور داشتند.

وی با بیان اینکه این برنامه با پیگیری مؤسسه خیریه جامعه نابینایان آشیان مهر به عنوان مجری طرح پیگیری و اجرا شد، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره حضور معلولان در فعالیت‌های اجتماعی و شناساندن توانمندی‌های این عزیزان به جامعه است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد طرح CBR را یکی از برنامه‌های موفق سازمان بهزیستی دانست و اظهار کرد: این طرح در سطح روستاها به منظور شناسایی و توانمندسازی معلولین دنبال می‌شود.

شناسایی تصریح کرد: این طرح در 80 روستای شهرستان گناباد اجرا شده و بر اساس یک تقسیم کار منسجم و استفاده از ظرفیت‌های موجود با کمک یک نفر تسهیل‌گر، دهیار و شورای اسلامی روستا، نسبت به شناسایی معلولین روستا، بررسی مشکلات این قشر و تلاش به منظور رفع این مشکلات با استفاده از مشارکت مردمی و منابع مالی که از طرف اداره بهزیستی در اختیار آن‎ها است اقدام می‌شود‌.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد افزود: هدف اصلی از اجرای طرح تلاش به منظور توانمندی و خودکفایی معلولین در تمام زمینه‌ها اعم از اشتغال، درمان، مناسب سازی محیط و... بوده که در سال قبل بیش از 100 میلیون تومان از طرف بهزیستی به این طرح در سطح شهرستان اختصاص یافته است.ایسنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد