تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

رانندگان و کامیونداران مشکلات خود را از طریق صنف خود پیگیری کنند

در پی اعتراض و تحصن برخی از رانندگان و کامیونداران گناباد، جلسه بررسی مشکلات و مطالبات رانندگان و کامیونداران با حضور جعفری معاون فرماندار و جمعی از مسئولین در محل مسجد بالای نوغاب گناباد برگزار گردید.
جعفری در این جلسه گفت: برای این که مشکلات و مطالبات رانندگان و کامیونداران گناباد پیگیری گردد به عضویت همه این اعضاء در انجمن صنفی نیاز هست و با توجه به این که از تعداد 3000 نفر راننده فقط تعداد 200 نفر در انجمن صنفی رانندگان عضو هستند و حق عضویت خود را پرداخت نمی کنند، متاسفانه هیات مدیره نمی تواند مطالبات آنها را در تهران پیگری نماید.
وی افزود: رانندگان و کامیونداران گناباد همه افرادی غیرتی هستند و هیچ مشکلی با نظام ندارند و اعتراض آنها این روزها مبنی بر پیگیری حق و حقوق آنها بوده است و انتظار دارند مسئولین حرف آنها را بشنوند.
همچنین در این جلسه علی میری رییس صنف رانندگان و کامیونداران نوغاب افزود: در تقویم روز جهانی حمل و نقل وجود دارد، اما متاسفانه مثل اینکه این روز شامل حال ما نمی شود، وی اذعان کرد: تاکنون نامه نگاری های زیادی با برخی از مسئولین شده ولی هیچ کمکی به آنها نشده است و دولت باید اعضاء این صنف را حمایت نماید.
در ادامه درخصوص حمل بارمعادن وکارخانجات تولیدی درسراسر کشور ازجمله شهرستان گناباد چند نکته مطرح گردید:
1-معمولا افراد یاشرکتهای که کالاومواد معدنی راخریداری می کند برای حمل آن باشرکتهای حمل ونقل قرداد منعقد می‌کند لذا مدیران واحدهای صنعتی ومعدنی دراین خصوص مسئولیت ندارند.
2-براساس آمارواطلاعات موجوددر سازمان پایانه‌های وشرکتهای حمل و نقل حداقل 60درصد بار کارخانه ها ومعادن گناباد به رانندگان بومی داده می شود.
3-پیشنهاد می شود برای شفاف‌سازی ورفع ابهامات احتمالی پایانه یامرکزاعلام بار باحضور نماینده رانندگان درشهرستان ایجاد شود تا هرچقدر که کالاومواد معدنی قابل حمل درهر روزانه است بصورت عادلانه بین شرکت‌های حمل و نقل تقسیم شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد